Yılın en çok ses getiren filmleri Temmuz ayında Tivibu’da

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, en yeni ve en popüler filmlerle birlikte sinema tarihinin klasik yapımlarını her ay ekranlara taşıyor. Tivibu’nun zengin arşivine Temmuz ayında “Suç Çetesi”, “Zincirsiz”, “Muhteşem ve Kudretli Oz” ve “Mutlu Aile Defteri” gibi kaçırılmayacak filmler eklendi. 2013’ün en çok ses getiren filmleriyle yaz günlerinde Tivibu’da sinema keyfi devam ediyor.

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, izleyicilere dört ekranda TV izleme keyfi yaşatmanın yanı sıra zengin bir içerik de sunuyor. Her ay binlerce içeriğin yayınlandığı Tivibu’da en yeni ve en popüler filmler, sinemalardan kısa bir süre sonra izleyicilerle buluşuyor. Tivibu’nun yerli-yabancı yüzlerce filmin yer aldığı arşivine Temmuz ayında yeni filmler eklendi. Bu yıl vizyona giren birbirinden güzel filmler, yaz günlerinde sinema keyfi yaşatmak için Tivibu ekranlarına geliyor.

Temmuz ayının yenileri arasından, gangster filmlerini sevenler için “Suç Çetesi – The Gangster Squad” dikkat çekiyor. Ruben Fleischer’in yönettiği film; Sean Penn, Emma Stone, Josh Brolin ve Nick Nolte gibi önemli oyuncuları bir araya getiriyor. Geçtiğimiz Mart ayında vizyona giren film, yılın akılda kalıcı yapımlarından biri oldu.

Farklı bakış açısıyla Hollywood en özgün yönetmenlerinden biri olan Quentin Tarantino’nun son filmi “Zincirsiz – Django Unchainstered”, Tivibu’nun Temmuz ayı sürprizleri arasında bulunuyor.  Leonardo DiCaprio, Samuel L. Jackson, Jamie Foxx ve Christoph Waltz gibi güçlü bir kadronun buluştuğu filmin hikâyesinde Amerikan tarihine çarpıcı bir yolculuk yapılıyor.

Fantastik yapımları sevenler Temmuz ayında Tivibu’da oldukça eğlenceli vakit geçirecekler. 2013’ün en çok ses getiren filmlerinden biri olan “Muhteşem ve Kudretli Oz – Oz The Great And Powerful” sinemada kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için Tivibu’da yayınlanıyor. Hollywood’un en önemli yönetmenlerinden Sam Raimi’nin imzasını taşıyan film, 1939 tarihli klasik “Oz Büyücüsü – The Wizard of Oz” filminde anlatılan hikâyenin öncesine odaklanıyor.

Tivibu, 2013’ün dikkat çekici yerli filmlerini de sinemaseverlerle buluşturuyor. Nihat Durak’ın yönetmenliğinde Tuncel Kurtiz, Binnur Kaya, Büşra Pekin, İlker Aksum ve Öner Erkan gibi parlak bir oyuncu kadrosunu bir araya getiren “Mutlu Aile Defteri”, bir emekli albay ile çocuklarının komik ve sevgi dolu hikâyesini anlatıyor.

Tivibu sinemaseverlere, “Seç İzle” özelliği ile istedikleri filmi, istedikleri yerde ve zamanda izleme özgürlüğü sunuyor. İzleyiciler evlerinde televizyonlarından ya da dışarıda tabletlerinden veya cep telefonlarından film keyfi yaşayabiliyorlar. Tivibu  “Durdur İzle”, “Geri Al İzle” gibi gelişmiş özelliklerle de televizyonun kontrolünü tamamen izleyiciye veriyor.

Tivibu ile izleyiciler, zamandan ve mekândan bağımsız televizyon ve sinema keyfi yaşıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir