Yoğun çalışanların yeni asistanı: Voyager Edge

Plantronics’in bluetoothlu mobil kulaklık kategorisindeki Voyager Edge modeli, çalışanlara iş hayatında net ses akışıyla kolaylık sağlarken, trafikte de sesli komutlarla çağrıları yanıtlamanıza ve yola odaklanmanıza imkân sunuyor. Pil ömrü, ses kalitesi, su geçirmeme gibi farklı özelliklere sahip kulaklık, zarif tasarımıyla da ön plana çıkıyor.

Gün içinde telefonu elinden düşüremeyenlere yönelik geliştirilen Voyager Edge, sizi telefona olan bağımlılığınızdan kurtarıyor. Görüşmelerinizi cep telefonunuza dokunmadan rahatlıkla yapabileceğiniz Voyager Edge bluetoothlu mobil kulaklık, özellikle non-stop yaşayanlara ve yoğun tempoda çalışanlara büyük kolaylıklar sağlıyor.

‘Tek bir kulaklıkla dışarıda ne kadar net duyabilirim ki?’ sorusuna geliştirdiği ses teknolojisiyle cevap veren Voyager Edge, arka plandaki çevresel gürültü önleme teknolojisiyle de karşı tarafa net bir ses akışı sağlıyor. P2i nano kaplama teknolojisiyle asgari düzeyde sıvı dökülmelerine karşı dayanıklı olan Voyager Edge, iOS ve Android için ücretsiz yükleyebileceğiniz uygulama sayesinde ise ‘’Find MyHeadset’’ özelliği ile kulaklığınızın yerini kolayca bulabilirsiniz.

Trafikte seyir halindeyken sesli komutlarla telefonunuza gelen çağrıları koordine edebildiğiniz Voyager Edge, kulağınızdaki kişisel sekreteriniz oluyor. 9 gramlık ağırlığıyla kulağınızdaki varlığını hissetmeyeceğiniz kulaklık, gelen çağrıların kimden olduğunu söylemesinin yanında “answer” ya da “ignore” gibi sesli komutlarıyla da çağrıları yönetiyor. Kulaklık, trafik kazalarının büyük bir yüzdeliğine sahip olan nedenlerinden cep telefonuyla konuşmayı böylece güvenli hale getiriyor.

Voyager Edge’i kulağınızdan çıkardığınızda çağrıya otomatikman telefondan devam edebiliyorsunuz. Aynı şekilde telefondan yanıtladığınız çağrılara kulaklık ile devam etmek istiyorsanız Voyager Edge’i kulağınıza takmanız yeterli. 6 saate kadar konuşma süresi bulunan Voyager Edge, yanında taşınabilen şarj kabı ile ekstra 10 saatlik kullanım süresi bulunuyor. 7 gün boyunca ise bekleme modunda hazırda bekleyen kulaklık toplamda 16 saat gibi bir sürede kullanabilirken 90 dakika gibi kısa bir sürede de şarj edilebiliyor.

Plantronics Hakkında: 1962 yılında uçak pilotları için ilk hafif iletişim kulaklığını tasarlayan Plantronics, bugün her türlü ihtiyaca uygun ürünleriyle dünyanın önde gelen kulaklık tasarımcı ve üreticisi konumunda. Plantronics ürünleri arasında kablolu ve kablosuz kulaklıklar, ofiste, evde, araba kullanırken ya da uçarken kullanacağınız kulaklıklar, masa ve cep telefonlarının yanı sıra oyun oynamak ve müzik dinlemek için özel olarak tasarlanmış kulaklıklar da bulunuyor.

Plantronics kulaklıklarda ses kalitesi ve tasarıma özel önem gösteriliyor. Fortune 500’e giren şirketlerin yüzde 98’ine ürünleriyle hizmet veren ve 2005 yılında Türkiye’ye gelen Plantronics, hem yurt içi hem yurt dışı pazarında önemli bir yere sahip.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir