Prime Video

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri, Amazon Prime Video Türkiye’de

Amazon Studios, JD PAYNE ve Patrick McKay tarafından yapımcılığı üstlenilen, dizi tarihinin en pahalı yapımı “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri” dizisinin ilk sezonu, 2 Eylül’de Prime üyeleri ile Prime Video’da buluştu.

Sadece Orta Dünya hayranlarının değil tüm sinema severlerin sabırsızlıkla beklediği “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri”, bugün itibari ile Amazon Prime Video’da yayına giriyor. Amazon Prime Video’nun Orta Dünya’da kötülüğün yeniden ortaya çıkışına karşı bir araya gelen karakterlerin hikâyesini takip eden dizinin ilk sezonu Türkiye’de ve tüm dünyada Prime üyelerine özel olarak haftalık yayınlanacak.

2 Eylül’de ilk 2 bölümü gösterime girecen dizinin, ilk sezonunda toplamda 8 bölümü Amazon Prime üyeleriyle buluşacak. Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri’nin tüm bölümleri Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle sunulacak.

Amazon Studios, JD PAYNE ve Patrick McKay tarafından yapımcılığı üstlenilen “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri”, Orta Dünya tarihinin dillere destan İkinci Devri’ndeki en büyük kahramanlık hikâyelerini ilk kez ekranlara taşıyor.

Efsanevi hikâye, J. R. R. Tolkien’in The Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi serilerinden binlerce yıl önce geçerken izleyicileri bu büyük güçlerin ilk kez şekillendiği, krallıkların zaferlere ulaştığı ve yerle bir olduğu, beklenmeyen kahramanların sınandığı, umudun pamuk ipliğine bağlı olduğu ve Tolkien‘in kaleminden dökülen en şeytani düşmanın tüm dünyayı karanlığa boğmakla tehdit ettiği bir döneme götürüyor.

İzleyiciler, dizi tarihinin en pahalı prodüksiyonu olan bu dizi sayesinde Misty Mountains’ın (Sisli Dağlar’ın) en karanlık derinliklerinden, Elf başkenti Lindon’ın ihtişamlı ormanlarına kadar nefes kesen bir maceraya eşlik edecek. Öte yandan 37 parçadan oluşan dizi müziklerinin tamamı müzik yayın servisleri üzerinden serinin hayranlarıyla buluşuyor.

Ayda sadece 7,90 TL karşılığında sunulan Amazon Prime programı kapsamında Prime üyeleri Prime Video ile “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri” dizisinin yanısıra aralarında “Zaman Çarkı (Wheel of Time)”, “The Boys”, ve “Tom Clancy’s Jack Ryan” gibi Amazon’a özel içeriklere hiçbir ek ücret ödemeden erişebiliyor. Üyeler bu geniş içerik seçkisini Türkçe altyazı seçeneği ile primevideo.com ya da tablet, akıllı telefon ve akıllı TV’lerindeki Prime Video uygulaması aracılığıyla izleyebiliyor.

İlginizi çekebilir:  İş hayatında 'Watson’a sor söylesin' devri

Ayrıca bu hizmet içerisinde Amazon.com.tr üzerinden yapılan alışverişler için herhangi bir sepet tutarı gözetmeksizin aynı gün, ertesi gün ve iki günde gönderim seçenekleriyle hızlı ve bedava teslimat da bulunmaktadır. Aynı zamanda her gün popüler markalardaki özel fırsatlara erişim, Prime Alışveriş Festivali boyunca üyelere özel indirim ve fırsatlardan faydalanma ve Prime Gaming ile ücretsiz oyunlara ve oyun içi içeriklere sınırsız erişim de bu üyelik programı içerisinde sunulmaktadır.

Uzaktan eğitime uygun kablosuz modem | Zyxel VMG3625-T50B kutu açılışı

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

Yazıyı Oylayın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir