Akıllı saat I’m Watch Turkcell’de

Dünyada pazara sunulan ilk gerçek akıllı saat i’m Watch, Android işletim sisteminin yer aldığı en küçük ilk akıllı cihaz. Dünyada 650.000 adet satılan, İtalyan tasarım ve teknolojisine sahip i’m Watch, “giyilebilir akıllı ürünler” segmentinde Droid 2 işletim sistemi ile sektörün öncüsü kabul ediliyor.

i’m Watch, akıllı saat pazarında büyümeye devam ediyor. Akıllı saatler kategorisinde dünyada hızlı bir çıkış yakalayan i’m Watch ile cep telefonunuzu cebinizde, çantanızda veya masanızda bırakıp, gelen aramaları doğrudan i’m Watch ile yapabilirsiniz.

akillisaat

iPhone ve Android telefonlarla uyumlu olan i’m Watch; akıllı telefonların yerini alan değil, Bluetooth bağlantısı ile doğrudan telefonların yönetilmesini sağlayan yeni nesil bir cihaz. Kol hareketleriniz ile aramaları cevaplayabilir ya da kapatabilirsiniz.

iMarket uygulaması üzerinden farklı kategorilerde uygulamalar indirebilir, E-Posta, Facebook, Twitter, Instagram hesaplarınızı takip edebilirsiniz. i’m Watch Turkcell Satış Noktaları ve TurkcellMagaza.com’dan 899 TL’ye satın alınabiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir