Alman JobRouter, Türkiye’de yeni iş ortaklarını arıyor

Alman şirketi JobRouter yerli yazılımcılarla birlikte büyüyor. Türkiye’deki yazılım firmalarıyla işbirliğinin kapısını aralayan şirket, yerli yazılımcılara fırsat kapısı açarken pazar payını da artırmayı hedefliyor.

JobRouter Türkiye Genel Müdürü Devrim Atalay, “Hem partnerlerimizin iş hacimlerini genişletmek hem de JobRouter’ı çok daha geniş kitleler ile buluşturmak amacıyla iş ortaklarımıza bizimle çalışmaları için çağrıda bulunuyoruz. Kıvrak Türk zekası ve Alman mükemmelliyetçiliğini buluşturan bu uygulamayı KOBİ’lerden büyük ölçekli şirketlere kadar birçok şirketin hizmetine sunmayı istiyoruz” dedi.

Süreç yönetiminde 20 yıllık tecrübe

Türkiye pazarına İstanbul’da açtıkları ofis ile yaklaşık iki yıl önce giriş yaptıklarını aktaran Atalay, süreç yönetimi alanında 20 yılı aşkın tecrübe birikimi ve uzman bir kadroya sahip olan JobRouter’in modüler bir anlayışla tasarlandığını, kurumların iş süreçlerine kolaylıkla uyarlanabildiğini ve SAP gibi diğer ERP/CRM uygulamalara kolaylıkla entegre olabildiğini belirtti. Atalay, gelişmiş Türkçe web arayüzü ile internet tarayıcısı üzerinden kullanılan bağımsız bir elektronik iş akışı yönetim sistemi olan JobRouter uygulamasının Çince, Japonca ve Arapça gibi toplam 18 dilde kullanılabildiğini vurguladı.

1 haftalık eğitim verilecek

İş ortaklarıyla bir araya gelmek üzere kısa bir süre önce hem Ankara hem de İstanbul’da toplantılar gerçekleştirdiklerini dile getiren Atalay, “Süreç yönetiminde bir farkındalık yaratmak üzere yola çıktık. Almanya merkezli şirketimizin satış departmanı olmamasına rağmen ciddi bir cirosu var. Partnerlerimizin JobRouter uygulamasını kendi ürünleriymiş gibi pazarlamalarını istiyoruz. Bu amaçla onlara 1 haftalık eğitimler veriyoruz. Bu şekilde hem onlar hem de biz kazanacağız ve Türkiye’nin dört bir tarafındaki şirketlere ulaşacağız” dedi.

Atalay, 14-18 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek CEBIT Hannover Fuarı’nda JobRouter ile buluşmak isteyen şirketlere de kendileriyle temasa geçmeleri halinde davetlileri olarak ağırlamaktan memnuniyet duyacaklarını belirtti.

İlginizi çekebilir:  Medical Park'a Microsoft desteği

ADSL, VDSL ve fiber destekli modem | Zyxel VMG3625-T50B incelemesi

Yazıyı Oylayın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir