Alternatif Bilişim Derneği TV yayınına başladı

Alternatif Bilişim Derneğinin televizyonu yayına başladı. İnternet politikaları yanında yeni medya alanında önemli çalışmalara imza atan Alternatif Bilişim Derneği, Alternatif Bilişim TV’yi de internet televizyonu olarak başlattı. alternatifbilisim.tv adresinde yayın yapan internet televizyonunda Cesur Yeni Medya programının yanı sıra derneğin daha önce düzenlediği etkinlik videoları da yer alıyor.

Alternatifbilisim.tv adresinden yayına başlayan Alternatif Bilişim TV yayınına Özgür Uçkan, Mustafa Akgül, İsmail Hakkı Polat, Mutlu Binark gibi bu konularda akademide ve diğer mecralarda çalışan öncü ve uzman isimler ve elbette netdaşlar konuk oldu.

Bugüne kadar DPI, Dijital Gözetim, İnternet Sansürü, Yurttaş Gazeteciliği, Telif Hakları, Sosyal Ağlar, Yeni medya, Yeni Medya okur yazarlığı konularının konuşulduğu Cesur Yeni Medya programı yeni konuk ve konularla yayınına devam ediyor.

Alternatif Bilişim Derneği, bu projede Kadim Teknolojiler ile işbirliği yaparak Kadim Teknolojiler tarafından geliştirilmiş olan ve  zahmetsiz internet TV yayıncılığını mümkün kılan Rendekar platformunu kullanıyor.

Alternatif Bilişim Derneğinin televizyonu Alternatif Bilişim TV’ye www.alternatifbilisim.tv adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Dijital arşivle 54 bin ağaç kurtuldu

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir