Amerika’daki Türklerin Sesi: ABDPOST.COM

Yaklaşık bir ay önce yayın hayatına başlayan ABDPOST.COM kısa sürede Amerika’daki Türklerin sesi oldu. Amerika’dan Türkçe Haberler sloganıyla yayın yapan ABDPOST.COM Amerika’daki gündemi yakından takip ediyor.

New York merkezinde usta gazeteciler olayları yerinde görerek haberleştirirken, Türk toplumunun sesini daha etkili ulaştırmayı hedefliyor.

Türkiye’den ve Amerika’dan Türkleri ilgilendiren haberciliğin öncüsü ABDPOST.COM her geçen gün daha fazla hit alıyor.

Alexa verilerine göre Dünya’da milyarlarca site arasında 1 ayda 1 buçuk milyon site üstüne çıkarak ilk 500 bin site arasına giren ABDPOST.COM, haberleri ile Google’da da indexlenmeye başlandı.

Google’da 1 ayda 11 bin index alan ABDPOST.COM, Amerika’da ki Türklerin sesini dünyaya duyuruyor. Google verilerine göre, her gün ziyaretçi sayısı artarken, geçen hafta 40 ülkeden yaklaşık 8 bin tekil ziyaretçi ABDPOST.COM’a giriş yaptı ve bazıları haberleri yorumladı.

abdpostcom

Kendine özgü ve özgün haberlerle gündemi takip eden ABDPOST.COM en çok Amerika ve Türkiye’den izleniyor.

Amerika’dan New York başta olmak üzere, Miami, Passaic, Newark, Houston, Washington, Philadelphia, Cliffside Park, Fort Lee, Parsippany, Troy Hills, Saceucus, Los Angeles, Pompano Beach, Valley Stream, Dallas, Spring, The Woodlands, Boston, Clifton, Hoboken, Jersey City, Ridgefield Park, Rutherford, Levittown, Shirley, Arlington, Woodbridge Township, New Orleans, East Rutherford, Holmdel, Lincoln Park, Morristown, Nord Bruswick Township, Nutley, Tenafly, Wanye, Deer Park, Elmont, Port Washington, West Hempstead, Yonkers, Cypress, Missouri City, Pearland, Sugar Land, Cinco Ranch, Gloucester Township, Langen, Frankenthal ve Lyndhurst gibi şehirlerden çokça izlenen ABDPOST.com, Türkiye’den de en fazla İstanbul ve Ankara’dan izleniyor.

Günlük olarak güncellenen ABDPOST.COM gündemi yakından takip ediyor. ABDPOST.COM’un Whatsapp hattı +90 530 021 3422 nolu hattımızdan siteye fotoğraf bilgi ve video gönderebilirsiniz. Çevrenizde gördüğünüz etkinlikleri, olayları, yenilikleri iletebilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir