Bluestacks Nedir?

Android Oyunları Bilgisayarda Oynamak İçin Emülatör – Bluestacks

Android işletim sistemine sahip cihazların kullanımı günümüzde oldukça popüler hale gelmiştir. Gerek içerisinde bulunan uygulamalar gerekse kullanım kolaylığı sebebiyle dikkat çekmektedir. İçerisinde bulunan oyunlar sebebiyle sevilen bir işletim sistemine sahip olmasıyla birçok kişi bu ayrıcalıktan faydalanmak istemektedir. Oldukça doğal olan bu durum için android işletim sistemine sahip bir cihazın alınması oldukça yanlış bir hamle olacaktır.

Bu problemi ortadan kaldırmak amacıyla sizler için geliştirilmiş olan Bluestacks uygulaması milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Android işletim sistemine sahip olan cihazlar için uyumlu olan oyunların diğer cihazlara indirilebilmesi için geliştirilmiştir. Google’ın işletim sistemi olan android günümüzde en çok tercih edilen uygulama türüdür. Bu sebeple içerisinde ki uygulamaların çeşitliliği de bir o kadar fazladır.

Bluestacks Nedir?

Masaüstü versiyon ile bilgisayarınızda android işletim sisteminin kullanılması mümkündür. Uygulamanın indirilmesi ve kurulması ardından android mağazasında bulunan oyunlar masaüstüne kolaylıkla indirilerek oynatılabilmektedir. Daha geniş bir ekranda kolaylıkla mağazaya erişim sağlanabilmesi için kullanılmaktadır. Mac ve Windows kullanıcıları tarafından hayat kurtarıcı niteliğe sahip olduğu düşünülen uygulama ilk olarak masaüstü cihaza indirilmelidir.

İndirme işlemi sonrasında kurulumun yapılması gereklidir, geliştirici için uyumlu olan bir uygulamadır. Oyunların geniş ekranda mause ve klavye ile oynanması için ideal bir uygulamadır. Uygulama bilgisayarda herhangi bir kasmaya sebebiyet vermediği gibi kullanım kolaylığı sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Bluestacks, LD Player, Memu emulatör, Droid4x gibi programları incelemek ve indirmek isterseniz indirgeek.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bluestacks 4 indir – https://indirgeek.com/bluestacks/

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir