TRT Çocuk oyunları rekora koşuyor

Mobil oyunları kısa sürede çocuklar tarafından büyük ilgi gören TRT Çocuk, 16 yeni oyunu ile mobil platformlarda ücretsiz en çok indirilen 20 uygulama arasına girdi.

Toplam 5,5 milyon indirme sayısı ile rekora imza atan TRT Çocuk’un mobil oyunları, ücretsiz ve reklamsız olarak sunuluyor.

Bulmaca Kulesi, Ege ile Gaga, Elif’in Düşleri, Rafadan Tayfa gibi TRT Çocuk ekranının fenomen yapımlarının oyun versiyonları ile aileler, çocuklarıyla birlikte keyifli vakit geçirebilecek ve eğitici oyunlar oynayabilecek.

TRT Çocuk’un daha önce izleyicileri ile buluşturduğu yapımlar olan Animasyon Stüdyosu, Bulmaca Kulesi, Ege ile Gaga, Ege ile Gaga Bulmaca, Elif’in Düşleri, İbi, İbi Macera, Kuzucuk, Maysa ve Bulut, Maysa ve Bulut Oba, Mutlu Oyuncak Dükkanı, Orman Doktoru, Rafadan Tayfa, Rüzgar Gülü, Tel Ali, Yarışçı ve TRT Çocuk Mobil Uygulaması www.trtcocuk.net.tr web sitesi, iOS ve Android mağazalarından ücretsiz indirilerek oynanabiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir