Anel’de çalışanlara sürekli eğitim

Anel Grup tarafından hayata geçirilen AnelAkademi e-öğrenme platformu sayesinde, şirket çalışanları hem öğretiyor, hem de öğreniyor.

Anel Grup, sürekli gelişen ve öğrenen bir bakış açısı ile, çalışanlarının eğitimini ve gelişimini desteklemek amacıyla oluşturduğu e-öğrenme platformu olan AnelAkademi’yi hayata geçirdi.

Platform, çalışanların zaman ve mekândan bağımsız koşullarda istedikleri her yerde sisteme bağlanıp, yeni bilgiler öğrenmelerine ve aynı zamanda öğretmelerine olanak sunuyor.

Anel Grup çalışanları, tüm e-eğitimlerinin yer aldığı internet ortamı kanalıyla, zaman ve mekândan bağımsız ulaşabildikleri “AnelAkademi”den, 7/24 internete erişilebilen her ortamdan mesleki ve kişisel gelişimlerini sağlayabilecekler.

Anel Grup çalışanları, e-öğrenme sistemi sayesinde canlı oturumlar açma, bulut depolama alanlarından yararlanabilme, 24 saat e-posta desteği alabilme gibi imkanlara sahip olacak. Hepsinden önemlisi sisteme üye olanlar, kendi eğitimlerini kendileri organize edebilecek.

Ayrıca sistemin diğer bir özelliği sayesinde, kendi e-kitabını oluşturma ya da e-kitap ekleyebilme fırsatlarından yararlanabilecekler.

Çalışanların kolay erişebilmesi ve rahat kullanabilmesi için geliştirilen bu sistem sayesinde, herkes hem bilgisini test edebilecek hem de uzman olduğu alanla ilişkili bilgisini paylaşabilecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.