Angry Birds’ün yapımcısı Türkiye’ye geliyor

Webrazzi Mobil’13 konferansı 17 Nisan 2013 tarihinde Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek. Konferansta mobil ile ilgili tüm konular enine boyuna konuşulacak. Mobil ticaret, mobil bankacılık, akıllı cihazlar, mobil reklamcılık ve mobil trendler gibi birçok konu Mobil’13 konferansında konuşulacak konular arasında yer alıyor.

Konuşmacılar arasında mobil alanda öne çıkan yerli ve yabancı konuklar bulunuyor. Angry Birds’ün yapımcısı Rovio’nun EMEA&APAC Bölgesi Reklam & Marka Ortaklıkları Grup Başkanı Todd Tran’ın yanı sıra Qualcomm Türkiye Genel Müdürü Barış Ruacan, GP Bullhound Direktörü Ali Dağlı, Mobilera Kurucu Ortak ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arda Kertmelioğlu, Turkcell Mobil Pazarlama Yöneticisi Elvin Altun Mobil’13 konferansında yer alacak isimler arasında.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir