Yale Sync

Anneler Günü’nde annenize ev güvenliği ürünleri hediye edin

Annelerimiz günlük hayatımızda bizim için çok şey yapıyor. Bu Anneler Gününü, annenizin hayatını kolaylaştıracak bir Yale ev güvenlik cihazı hediye ederek kutlayın.

Akıllı ev teknolojisindeki en yeni ve güvenli, kurulumu kolay teknoloji ile anneniz evini kolayca güven altına alabilir. Böylece onun için daha önemli olan ve kendisini mutlu eden şeylere zaman ayırabilir.

Stil ile güvenliği buluşturun

Linus Akıllı Kilit, evin modern görünümünü tamamlayarak evdeki herkesin hayatını değiştirir. Sanal anahtarlar ve otomatik kilitleme gibi özelliklerle annenizin günlük hayatını kolaylaştırır.

Anahtar ihtiyacını ortadan kaldırarak çocuklarının veya torunlarının eve her zaman girebileceğini ve kapının güvenle kilitleneceğini bilen anneniz kendisini güvende hisseder.

Birlikte Anneler Günü yemeğine çıktığınızda anneniz kapıyı kilitleyip kilitlemediğini hatırlayamıyorsa, Yale Access uygulaması üzerinden kontrol edip endişelerini giderebilirsiniz. Böylece beraber keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Tatillerde aile eviniz güvende kalsın

Bütün aile evden ayrıldığında Yale Sync Akıllı Ev Alarmı ile evinizi koruyun. Alarm, olası hırsızları caydırmak için Philips Hue akıllı aydınlatma sistemiyle çalışarak ek güvenlik sağlar. Kırmızı yanıp sönen ışıklarla davetsiz misafirleri korkutur ve şüpheli bir etkinliği komşularınıza bildirir.

Ayrıca alarm tetiklendiğinde kullanıcılara uyarılar ve eşzamanlı bildirimler gider. Yale Home uygulaması üzerinden tam kontrol edilebilen Yale Sync Akıllı Ev Alarmı, 40’a kadar aksesuarla eşleştirilerek mükemmel ve kişiselleştirilebilir ev güvenliği sistemi sunar. Daha yüksek koruma için Yale Akıllı Kameraları, Sync Alarm sistemiyle entegre edilebilir.

Değerli aile yadigârlarını korumasına yardımcı olun

Çeşitli güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış Yale Kasaları ile annenizin mücevherler, fotoğraf albümleri ve belgeler değerli eşyalarını ve hatıralarını güvende tutun.

Anneniz, ihtiyaç duyduğu koruma düzeyine göre anahtar, parmak izi veya şifre seçeneğiyle kasasına erişim sağlayabilir.

Aidatsız alarm sistemi | Yale Sync Akıllı Ev Alarmı incelemesi

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.