Apple’dan Türkiye’de ‘eve teslim iPhone’ kampanyası

Teknoloji devi Apple, akıllı telefonu iPhone’un yeni modelleri iPhone 5C ve 5S’i Türkiye’de eve teslim etmek için kampanya başlattı.

Türkiye Apple Store’dan sipariş veren ve ödeme yapanlara Türkiye sınırları içinde nerede olursa olsun iPhone’ları ücretsiz gönderim imkanıyla adreslerine teslim edilecek.

Apple, Türkiye’deki müşterilerine 12 taksite kadar ödeme seçeneği sunuyor. Alışverişlerden puan kazananların bunları da kullanabileceği belirtilirken, havale seçeneğiyle daha az ödeyerek ürünlere sahip olunabileceği de hatırlatılıyor.

Türkiye Apple Store’da iPhone 5S 2149 TL’den başlayan fiyatlarla 179,08 TL x 12’ye kadar taksit veya 2.063,04 TL havale fiyatıyla satın alınabiliyor.

iPhone 5C ise 1849 TL’den başlayan fiyatlarla ve 154,08 TL x 12’ye kadar taksit veya 1.775,04 TL havale fiyatıyla sipariş verilebiliyor.

Siparişlerde gönderimin ücretsiz olduğunu belirten Apple, iade işlemlerinin de son derece kolay olduğu bilgisini veriyor.

Konuyla ilgili bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir