Atilla Saman

Atilla Saman Haier Europe Türkiye İK Direktörü oldu

Dünyanın en büyük beyaz eşya üreticisi olan Çinli Qingdao Haier’in Avrupa ayağı olan Haier Europe yeni yatırımlara başladığı Türkiye’de mevcut yapısını güçlendirmek için Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Atilla Saman’ı getirdi.

Çukurova Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümünden mezun olan Atilla Saman, profesyonel hayatına 1995 yılında Hilton İzmir’de Bordrolama Uzmanlığı pozisyonuyla başladı.

1999-2016 yılları arasında Indesit Company A.Ş.’de İnsan Kaynakları Müdürlüğü, 2016-2019 yılları arasında CarrefourSA’da İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.

İnsan kaynaklarında uzun yıllar deneyim kazanan Saman, Ekim 2019 itibariyle Haier Europe Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini üstlendi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir