Avea ‘BasKonuş’ servisi yenilendi

Avea, yenilediği ‘BasKonuş’ servisiyle, birçok meslek grubunun beklediği yeni özellikleri müşterilerine sunarak, beklentilere cevap verecek ayrıcalıklı uygulamaları sektöre kazandırmayı sürdürüyor.

Kişileri tek tek aramak yerine, oluşturulmuş gruplara tek tuşla ulaşma imkânı veren ve yenilenen özellikleriyle Avealılarla buluşan Avea ‘BasKonuş’ servisi, Nokia ve Android işletim sistemine sahip cihazlar arasında anlık iletişimi sağlayabilen ilk ve tek servis olmasıyla benzerleri arasında fark yaratıyor.

Taksici, minibüsçü ve esnafların yoğun olarak talep ettiği güncel ihtiyaçlar doğrultusunda yenilenen Avea ‘BasKonuş’ servisi, Nokia Symbian ile Android işletim sistemine sahip tüm cihazların karşılıklı haberleşebildiği ilk ve tek servis olmasının yanı sıra, aynı anda bütün grupları dinleme özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Servis sayesinde, aynı durağa bağlı taksiciler, farklı marka ve model telefonları olsa bile, birbirleriyle kolayca konuşabilecekler. Yine, hizmet, satış sonrası destek, turizm gibi ekip halinde çalışmanın yoğun olduğu alanlardaki çalışanlar da birbirleriyle herhangi bir sorun yaşamadan iletişim kurabilecekler.

Ayrıca, yeni Kontrollü Esnaf Tarifeleri’ni tercih eden Avealılar, ‘BasKonuş’ servisini avantajlı ve cazip fiyatlarla kullanabilecekler.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir