Avea’dan ‘AloDoktorum Psikolog’ hizmeti

Avea, Türkiye’de sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmaya yönelik çalışmaları çerçevesinde, Acıbadem Mobil Sağlık işbirliği ile hayata geçirdiği AloDoktorum Servisi’ne yeni bir hizmet ekleyerek servis kapsamını genişletti. Avealılar, 0888 250 50 22 numarasından AloDoktorum Servisi’ni arayarak 7/24 genel sağlık danışmanlığının yanında, ihtiyaç duymaları halinde psikologlardan da canlı destek alabilecekler.

AloDoktorum’u hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında arayan Avealılar, operatörün yönlendirmesiyle 2’yi tuşlayarak servisten yararlanabilecekler. Psikolog servisinin ücretlendirmesi de genel sağlık danışmanlığı servisinde olduğu gibi dakikası 2,5TL olarak ücretlendiriliyor. Nisan 2012’de yenilenen AloDoktorum Servisi sayesinde Avea aboneleri, kendi sağlıkları, genel sağlık bilgileri ve tıp bilimiyle ilgili merak ettikleri her türlü soruyu doktorlarına sorabiliyor.

Avea’nın hayatı kolaylaştıran servislerine dikkat çekerek AloDoktorum’un en çok tercih edilen servislerden biri olduğunu belirten Avea Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadir Boysan; “Mobil sağlık uygulamalarının koruyucu tıbbı geliştireceğine ve tedavi sürecini hızlandıracağına olan inancımızla, bu alandaki iddialı ve ciddi çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Günümüzün koşuşturmalı, stresli iş ve özel yaşamında AloDoktorum, müşterilerimize zaman ve mekandan bağımsız 7/24 hizmet sunarak hayatlarını kolaylaştırmakta.  AloDoktorum Psikolog servisini de aynı nedenlerle hizmete açtık. Avealılar AloDoktorum Servisi’ne abone olmadan, sadece servis numarasını arayarak sağlıkla ilgili sorularının cevaplarını Acıbadem Mobil Sağlık’ın uzman hekimleri ve psikologlarından alabilecek. Doktorunuz ve psikoloğunuz her an yanınızda, sadece bir telefon uzağınızda olacak” diye konuştu.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir