Avea’dan HTC Desire 500 kampanyası

Avea, her geçen gün giderek artan akıllı telefon talebi için en kaliteli cihazlar ve en avantajlı teklifleri birarada sunuyor. Akıllı telefon meraklıları, kaçırılmayacak anlar için mükemmel bir kamera deneyimi sunan HTC Desire 500’e, tarifelerine ek 1 TL’ye sahip olabiliyor

Türkiye’nin en yenilikçi operatörü Avea, teknolojinin en son trendlerini ve cihazlarını müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.

HTC’nin yeni akıllı telefonu Desire 500, çok özel tekliflerle Avea İletişim Merkezleri’nde teknoloji meraklılarını bekliyor. Avea; teknolojiyi yakından takip eden, sosyal medyayı kullanan, yeniliğe açık, her anını fotoğraflamak isteyenler için hazırladığı bu teklifle, yine fark yaratıyor.

Anında yenilenen canlı akışa sahip ana ekran, daha yüksek deklanşör hızına sahip ve çoklu seri çekim modu ile her anı yakalayan kamera ile HTC Desire 500,  etkileyici hız  performansı için de dört çekirdekli işlemciyle donatıldı.

Akıllı telefon meraklıları, heyecan verici çekimler için tasarlanan 8 MP kamerası, 1,2 GHz 4 çekirdekli işlemcisi, 4,3 inç Super LCD Ekranı, hayatı ana ekrana taşıyan HTC BlinkFeed ve 30 saniyelik video gösterisiyle video ön izleme özelliklerine sahip HTC Desire 500‘e, tarifelerine ek olarak sadece 1 TL’ye sahip olacaklar.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir