Cem Eroğlu Adform

Avrupa’nın reklâm devinden Türk yöneticiye üst düzey görev

Reklam teknolojisi şirketi Adform Türkiye Genel Müdürü Cem Eroğlu, artık MEA ve APAC Bölgeleri Satış Direktörü olarak da görev yapacak.

Avrupa’nın en büyük dijital reklam teknolojileri şirketi Adform, Türkiye Genel Müdürü Cem Eroğlu’na üst düzey bir görev daha verdi. Atama ile görevleri arasına MEA ve APAC Bölgeleri Satış Direktörlüğü de eklenen Eroğlu, Danimarka merkezli şirketin Orta Doğu, Afrika ve Asya-Pasifik bölgelerindeki satış ekiplerini yönetecek.

Atama hakkında konuşan Eroğlu, “Avrupa’nın en büyük reklam teknolojisi şirketi Adform, Türkiye’nin bölgedeki örnek bir pazar olduğunun farkında ve Türkiye’deki dijital reklamcılık çalışmalarını önemsiyor. Ülkemizden çıkan başarı hikayeleri ve konusunda uzman profesyoneller sayesinde hem yeni nesil çalışmalarla ekonomiye katkı sağlıyor hem de istihdama katkıda bulunuyoruz. Bundan sonraki dönemde Türkiye ve Avrupa’daki tecrübemi Orta Doğu, Afrika ve Asya-Pasifik’teki ülkelerdeki çalışmaları gelişmek için aktaracağım” dedi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir