Bakan Yıldırım, AssisTT Ödemiş Çağrı Merkezi’ni ziyaret etti

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Türk Telekom’un şirketlerinden AssisTT’in, İzmir’in Ödemiş ilçesindeki yeni çağrı merkezini ziyaret etti.

Yıldırım, İzmir’deki programı çerçevesinde ziyaret ettiği çağrı merkezinde incelemelerde bulundu, AssisTT Genel Müdürü Ali Dülgeroğlu’ndan bilgi aldı ve çalışanlarla da bir süre sohbet etti.

Bakan Yıldırım, bu esnada Türk Telekom mobil müşterisi olan Tuğba Yıldız isimli vatandaşın faturalı hatta geçiş işlemini gerçekleştirdi. Binali Yıldırım ile Yıldız arasında ilginç diyaloglar da yaşandı.

Türkiye’de 20 şehir ve 23 ayrı lokasyonda yaklaşık 10 bin çalışanıyla hizmet veren AssisTT’in Ödemiş Çağrı Merkezi’nin yaklaşık 250 kişiye istihdam sağladığı, şehir merkezi dışında bir ilçede faaliyet gösteren “ilk ve tek çağrı merkezi” olduğu bildirildi.

Sektörün önde gelen teknolojilerini kullanan Ödemiş Çağrı Merkezi çalışanlarının, Türk Telekom Mobil, Tredaş ve Gestaş için Türkiye geneline hizmet verdiği belirtildi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir