BİMCELL’in abone sayısı 700 bini geçti

BİM, 2012 yılı mali yılı itibariyle 440 bin aboneye ulaştığını açıklamıştı. 23 Ağustos 2013 verilerine göre, BİMCELL’in abone sayısı 700 bini geçti. Şirketin hedefi ise 1 milyon aboneye ulaşmak.

TechnoLogic’e konuşan BİM İcra Kurulu Üyesi ve CFO’su Haluk Dortluoğlu, 23 Ağustos 2013 tarihi itibariyle BİMCELL’in abone sayısının 700 bini geçtiğini, hedeflerinin 1 milyon yeni aboneye ulaşmak olduğunu söyledi.

BİMCELL markasıyla karmaşık paketler içermeyen, sade, ekonomik ve tüketici için bir katma değer ortaya koyan çözümler sunduklarını belirten Dortluoğlu, mobil iletişim sektöründe tüketicilerden büyük ilgi gördüklerini, Avea ile yaptıkları araştırmanın 5 yıldan daha uzun süreli olduğunu açıkladı.

Reklam yatırımı yapmayarak bunu fiyatlara yansıttıklarını hatırlatan Dortluoğlu, fiyat tarifelerinin çok net olduğunu, saniye bazında hesaplama sayesinde diğer operatörlerden çok daha ucuza hizmet sunduklarını anlattı.

Sundukları hizmetin kulaktan kulağa yayılarak ilerlediğini belirten Dortluoğlu, BİMCELL’in gelecekte şirketin çok önemli bir gelir kaynağı olacağını kaydetti.

İlgili haber: BİMCELL, 1 milyon aboneye ulaştı

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir