Bimeks, Erzurum ve Fethiye’de mağaza açtı

Geçtiğimiz yıl İngiliz perakende şirketi Electro World’ün Türkiye mağazalarını devralarak tabela değişimine başlayan Bimeks, Erzurum ve Fethiye’de açtığı iki yeni mağazasıyla 2014’e hızlı bir giriş yaptı.

Teknoloji perakendesi sektöründe gerçekleştirdiği satın almalarla öne çıkan Bimeks, geçtiğimiz yıl Ekim ayında satın aldığı Electro World mağazalarının tabelalarının değişimine devam ediyor. Kendine özgü franchise modeli ile mağaza sayısını hızla artırarak Anadolu’ya hızla yayılan Bimeks, 11 Ocak Cumartesi günü Erzurum’da ilk Teknoport mağazasını, Muğla’da ise 4’üncü mağazasını açarak hizmet vermeye başladı.

Hizmet ağını her geçen gün genişleten ve bu dönüşümle birlikte güler yüzlü hizmetini, tüm Türkiye ile paylaşmayı hedefleyen Bimeks, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerini 11 Ocak Cumartesi günü Erzurumlu tüketicinin beğenisine sundu.

Bu tabela değiştirme işlemiyle 1.500 m2 büyüklüğündeki Erzurum’daki yeni Teknoport mağaza açılışını Erzurum Vali yardımcısı Ertuğrul Egemen, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, Franchise işortakları Nöman Yazıcı, Zülküf Bakaç, Bimeks İcra kurulu üyeleri Muhittin Şenel ve Önder Yüksel tarafından gerçekleştirdi.

Binlerce çeşit teknoloji ürününün yer aldığı Erzurum Bimeks’in Büyük Açılışına sabahın erken saatlerinde eksi 10 derece soğuğa rağmen indirimli ürünlerden alabilmek için kuyruğa giren halk yoğun ilgi gösterdi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir