BKM Express’ten yeni kampanya

Türkiye’nin ilk dijital cüzdan uygulaması Bankalararası Kart Merkezi (BKM) Express, yepyeni bir kampanya başlattı.

BKM’den yapılan açıklamada, 1 milyon kullanıcıya ulaşan ve bin iş yerinde hızlı, kolay ve güvenli ödeme fırsatı sunan, Türkiye’nin ilk dijital cüzdanı BKM Express’in “Hayat Beklemez” sloganı ile yepyeni bir kampanya başlattığını bildirdi.

Dijital filmlerle desteklenen kampanyada, BKM Express’in alışverişlerde yarattığı hız ve kolaylığa dikkati çekilerek, herkes bu deneyimden yararlanmaya davet ediliyor.

Kampanya çerçevesinde, BKM Express ile gerçekleştirilen ilk internet alışverişinde tek seferde 30 TL ve üzeri yapılacak ödemelerde 20 TL iade edileceği bilgisi verilen açıklamada, “BKM Express’in geçerli olduğu tüm iş yerlerinde 20 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek kampanyadan ilk 30 bin kullanıcı faydalanabilecek” ifadesine yer verildi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir