BlackBerry 10 için WeChat indirilmeye hazır

Dünyanın önde gelen mobil sosyal iletişim uygulaması WeChat, yeni BlackBerry 10 OS platformuna özel WeChat uygulamasını kullanıcılarına sundu.

Tasarımı ve mühendisliği baştan aşağı değiştirilen BlackBerry 10 OS platformu için tasarlanan “WeChat for BlackBerry 10”, BlackBerry Hub’a entegre olarak kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Ücretsiz olarak indirilebilen uygulama kullanıcıların birbirine metin mesajı atmasına, “Bas Konuş” özelliği ile sesli mesaj göndermesine ve fotoğraf paylaşmasına imkân veriyor.

WeChat for BlackBerry 10’da hareketli ifadeler ve yeni arkadaşlar bulmak ve onlar ile tanışmak için lokasyon bazlı bir hizmet de bulunuyor.

WeChat on BlackBerry 10’un hayata geçirilmesi ile ticari kullanıcı ve tüketicilere erişimini daha da artıran WeChat, iletişim kurmanın yeni ve yenilikçi yollarını sunma konusundaki kararlılığını da bir defa daha kanıtlamış oluyor.

Dünya çapında 100 milyonu aşkın kayıtlı kullanıcı hesabı ile WeChat, birçok pazarda en çok indirilen mobil sosyal uygulama olma özelliğini taşıyor. WeChat, kullanıcıların güvenlik düzeylerini ihtiyaçları doğrultusunda düzenlemesine imkân veren kapsamlı gizlilik ayarı fonksiyonlarına da sahip.

Artık BlackBerry Z10, BlackBerry Q10 ve BlackBerry Q5 akıllı telefonlarında kullanılabilen WeChat for BlackBerry 10, BlackBerry World üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir