Boyu küçük işlevi büyük

HTC, One ailesinin son üyesi One Mini 2’yi tanıttı. 4.5 inç HD ekran, BlinkFeed, Sense 6 ve 5 MP önkamerayla gelen One Mini 2, daha kompakt bir model isteyenler için üretildi.

5 inç ekranlı HTC One M8 almak yerine benzer özelliklere daha küçük telefonda sahip olmak isteyenler için bu ürün tercih nedeni olabilir.

One Mini 2, 1.2 GHz. hızında Qualcomm Snapdragon 400 dört çekirdekli işlemci, 1 GB RAM, 16 GB dahili hafıza ile geliyor. Hafıza kapasitesi bellek kartlarıyla 128 GB’a kadar yükseltilebiliyor.

Touch Up özelliğiyle fotoğrafları rötuşlama imkanı veren One Mini 2’de Boomsound özelliği de daha kalitesi ses vaad ediyor. BlinkFeed uygulaması ise, sosyal medya güncellemelerini takibi kolaylaştırıyor.

Ürün, Kurşun Gri, Gümüş ve Altın renk seçenekleriyle EMEA (Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu), Asya ve Türkiye’de Haziran ayında satışa sunulacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir