Bu kulaklık bildiğiniz gibi değil

Sony’nin SBH 52 model kulaklığı, müzik dinlerken üzerinde Walkman gibi ekranı bulunan bir kulaklık görevi görürken, telefonunuz çaldığında kulağınıza götürüp görüşmelerinizi yapabileceğiniz bir telefon ahizesi işlevini yükleniyor.

HD ses ve tek dokunuşla NFC bağlantı özelliklerini destekleyen dünyanın ilk kablosuz mini kulaklığı Akıllı Bluetooth Kulaklık SBH 52 kişiselleştirilebilir özellikleriyle Sony’nin en yenilikçi ürünleri arasında yer alıyor.

RDS özellikli FM radyo görevi de üstlenen SBH 52 hem kulaklık hem ahize olarak kullanılabiliyor. Kullanıcıların akıllı telefonlarını yanlarında tutmalarına gerek kalmadan, hareket halindeyken ve ellerini kullanmadan telefon görüşmesi yapmalarına fırsat veren akıllı kulaklığın ekranında kimlerin aradığı görülebiliyor.

Bluetooth özellikli akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarla uyumlu aksesuar 299 TL üzerinden satın alınabiliyor. SBH52 özellikle büyük ekranıyla tüketicilere akıllı telefonda full HD büyük ekran tecrübesi sunan Xperia Z Ultra ile uyumlu bir eş niteliği taşıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir