Bu ürün Galaxy S III’e kapak olsun!

Samsung Electronics Türkiye; donanım özellikleri ve tasarımının yanı sıra, kullanışlı aksesuar seçenekleriyle de dikkat çeken Samsung Galaxy S III’ün renkli katlanabilir kapaklarını satışa sundu. Tek parça arka kapağı ve ince tasarımı telefonun ince profiline bire bir uyacak şekilde tasarlanan katlanılabilir kapaklar; klasik metalik görünümünün yanı sıra, birbirinden eğlenceli ve canlı renkleri de kullanıcıyla buluşturuyor. Sarı, beyaz, turuncu, pembe, yeşil, açık mavi ve mavi seçenekleri ile sunulan kapakların; tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 59,90 TL.

Sarı: Enerji ve neşeyi ifade eden parlak sarı kapak; aksesuarlarıyla dikkat çekmeyi sevenlere hitap ediyor.

Beyaz: Galaxy S III’ün beyaz rengi ile bütünlük sağlayan beyaz kapaklar; klasik görünümden, sadelikten ve doğallıktan vazgeçmek istemeyenler için tasarlandı.

Turuncu: Enerjik ve dışa dönük bir kişiliğiniz var ise, yerinizde duramıyor ve canlı renkleri seviyorsanız; turuncu kapak tam size göre… Portakal renginin dinamikliğiyle, tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Pembe: Neşe, güven ve aşkı temsil eden pembe renkteki bu kapak, en sevdiğiniz aksesuarınız olmaya aday…

Yeşil: Yeşil renkteki kapak ile; doğanın bütün ışıltısını yanınızda taşıyabilirsiniz.

Açık mavi: Özgür ruhlu kullanıcılara hitap eden açık mavi kapak ile, huzurun ve sakinliğin tadını çıkarın…

Mavi: Mavi renkli Galaxy S III’ün orijinal tasarımını yansıtan mavi kapak; klasikten vazgeçmeyenlerin tercihi olacak. İş hayatındaki şıklığınıza anında uyum sağlayacak…

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir