Buderus oda termostatı

Buderus oda termostatı ile kombinizi kaç saat çalıştırmanız gerektiğini düşünmeyin!

Bir yaşam alanının tam anlamıyla konforlu olması için önemli olan unsurlardan bir tanesi de o evin sıcaklığı. Özellikle kış aylarında evin sıcaklığı daha da büyük bir önem taşıyor. Siz de evinizin sıcaklığını iyileştirecek ve size yakıt tasarrufu sağlayacak bir çözüm arıyorsanız aradığınız çözüm Buderus oda termostatı olabilir. Peki oda termostatı nedir size ne sağlar, gelin göz atalım…

Tasarrufun en kolay yolu Buderus oda termostatından geçiyor

Değişen hava koşulları ile birlikte evin sıcaklığını ayarlamanız her zaman kolay olmayabiliyor. Bu ayarlamalar için kombinin derecesini değiştirirken yakıt kaybı yaşanabiliyor ve bu durum faturanıza yansıyabiliyor. Bunları dert etmemeniz için Buderus’ta tüm bu ayarları sizin için en doğru şekilde yapan bir sistem bulunuyor: Oda termostatı! Oda kumandası da denilen oda termostatı, yaşam alanınız için belirlediğiniz sıcaklığı sabit tutmaya yarıyor. Çevresel koşullara göre kombinizin kullandığı enerjiyi arttırıp azaltan oda termostatı, bu sayede doğalgaz ve elektrik tasarrufu yapmanızı sağlıyor. Buderus oda termostatları bütçenize katkıda bulunduğu gibi, enerji tüketimini azaltarak doğayı da korumanıza yardımcı oluyor. En son teknolojik özellikler ile donatılmış Buderus oda termostatı modelleri, kablosuz bağlantıya sahip oluyor. Bu sayede internet üzerinden hava durumu hakkında bilgi edinerek evinizin sıcaklığını en ideal dereceye getirebiliyor. Ayrıca Buderus kablosuz oda termostatınızı akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz Buderus Easy Mode uygulaması aracılığı ile uzaktan kontrol edebilir, siz evinize ulaşmadan yaşam alanınızın istediğiniz sıcaklığa ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ev sıcaklığının estetik görünüm ile birleşimi

Oda termostatı, kombinizin efektif bir şekilde çalışması için çok önemli bir yere sahip. Ancak oda termostatınızın, evinizin dekorasyon stilini bozmasından endişe duyuyor olabilirsiniz. Buderus oda termostatları, mükemmel performans göstermesinin yanı sıra estetik bir dizayna sahip olması için özel olarak tasarlanıyor. Siyah ve beyaz gibi farklı renkleri bulunan Buderus oda termostatlarının modern çizgileri ve şıklığı dikkat çekiyor. Siz de evinizin dekoratif stiline ve renk dağılımına göre oda termostatları arasından seçim yapabilir, evinize işlevsel olduğu kadar estetik bir detay kazandırabilirsiniz.

Kombi ve oda kumandasında tek adres Buderus

Kombi ve oda termostatı satın alırken çok iyi bir araştırma yapmak gerekiyor. İhtiyacınız olan konuda sahip olmanız gereken bilgileri önceden edinmeli, eviniz için en uygun oda kumandasını bulmalısınız. Örneğin satın aldığınız oda kumandanızın, kombiniz ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede odanız için satın aldığınız termostattan maksimum verim alabilir, evinizde en ideal sıcaklığa ulaşabilirsiniz. Evinizin sıcaklığı gibi önemli bir konuda işinizi şansa bırakmayın! Uzun yıllardır ısıtma aksesuarları satışı yapan ve her daim yenilikçi tasarımlar ile müşterisinin karşısına çıkan Buderus, dört dörtlük bir hizmet anlayışı ile sektöründe lider konumda yer alıyor. Kombi ve yoğuşmalı kombinin tek adresi olarak bilinen Buderus, birbirinden şık ve işlevsel oda kumandaları ile evleri iyileştiriyor. Sade tasarımları ile kolay kullanım sağlayan Buderus oda termostatları, dokunmatik ekran ve cam yüzeyleri ile evinizin dekorasyonunu güzelleştiriyor. Uzaktan kontrol edilebilen ve hava koşullarına göre harcaması gereken enerjiyi kendisi belirleyen akıllı oda termostatları, yakıt tasarrufu yaparak bütçenize katkıda bulunuyor. En soğuk kış günleri yaklaşmadan kombi ve oda termostatları hakkında bilgi almak için siz de yetkili bir Buderus bayisini ziyaret edebilir, huzurlu ve sıcacık bir kış mevsimi geçirmek için önleminizi alabilirsiniz. Bir oda termostatından beklediğiniz tüm özellikleri Buderus oda termostatı modellerinde bulabilirsiniz. Fütüristik tasarımları ve en son teknoloji ile donatılmış teknik özellikleri ile geleceğin ısıtma sistemleri Buderus’ta sizleri bekliyor!

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir