Spotify Kids

Çocuklar için yeni bir deneyim: Spotify Kids

Spotify, Spotify Kids adlı yeni bir uygulama geliştirdiğini duyurdu. Sadece Spotify Premium Aile üyelerine özel olan uygulama, 3 yaş ile daha büyük çocuklar için tasarlandı.

Beta versiyonu İrlanda’da pazara sunulan Spotify Kids uygulaması, Premium Aile’nin olduğu dünya genelindeki tüm pazarlarda yerini alacak.

Güvenlik ve gizlilik fonksiyonları ön planda tutularak küçük dinleyiciler için geliştirilen Spotify Kids, çocukların kendi başlarına ya da aileleri ile birlikte keşfedecekleri içerikleri kapsıyor.

Premium Aile paketinin bir parçası olduğu için reklâm içermeyen uygulama, Spotify editörlerinin hazırladığı kayıtlardan oluşuyor ve mevcut tüm içeriğin çocuklara uygun olmasını gözetiyor.

Ebeveynler, çocukları için en uygun olacağını düşündükleri “Audio for Younger Kids” ya da “Audio for Older Kids” deneyim alternatiflerinden birini seçebiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir