POS cihazı

Çok yönlü kullanıma sahip yeni nesil POS cihazı

Kompakt yapıda yüksek performans sunan T10 hem kiosk hem de POS olarak kullanılabiliyor. Ayrıca, modüler tasarımı sayesinde, bütçesini düşünerek hareket eden perakendecilerin, sektördeki en güçlü teknolojileri tüm POS sistemini değiştirmeden hayata geçirmesini mümkün kılıyor.

POS A.Ş.’nin sunduğu Toshiba yeni nesil ürünler portföyünün yeni üyesi hem kiosk hem de POS olarak kullanılabilen T10, çeviklik, esneklik, güvenilirlik ve ölçekleme yetenekleri sayesinde perakendeciler ve tüketicilerin değişen taleplerini karşılayabilecek en optimum çözümü sunuyor.

Kompakt ve estetik bir tasarıma sahip T10, her açıdan müşterilerin alışveriş deneyimini zenginleştirirken, mağaza çalışanlarının işlerini en hızlı ve en kolay şekilde tamamlamalarını sağlıyor.

T10, kolaylıkla istenilen şekilde ayarlanabilen ana ekranı ve katlanabilir yapısı sayesinde bağımsız bir cihaza dönüşerek sanal satış asistanı ya da ödeme alanına yerleştirilebilen self servis terminali olarak kullanılabiliyor.

Ayrıca, duvara monte edilebilmesi sayesinde istenilen her yere kolayca yerleştirilebilen cihaz, bulunduğu mağazayı kolay ve sorunsuz bir alışveriş deneyimine dönüştürüyor.

Performanstan ödün vermeyen şık ve kompakt tasarım

İşlemci olarak Intel’in Celeron J1900’ü ile güçlendirilen T10, yaygın kullanılan gömülü uygulamaların ihtiyaç duyduğu bilgi-işlem ve multimedya gereksinimlerini karşılayan yüksek performansı mağazaya taşıyor.

360 mm genişlik, 183 mm derinlik ve 329 mm yüksekliğe sahip küçük form faktörlü tasarımıyla T10, en küçük ödeme alanlarına bile kolayca sığarak perakende alanından tasarruf edilmesini sağlıyor.

Kusursuz görüntü, modüler tasarım

15” genişliğinde 4:3 ekran oranına sahip yüksek çözünürlüklü ana ekran LED arka plan ışığı ve çoklu ekran desteği sunuyor. T10’un yansıtmalı kapasitif dokunmatik ekranı, çizilmelerin yanı sıra yüzey kirleten maddelere ve sıvılara karşı da daha dayanıklı.

Ayrıca, T10’un teknoloji geliştikçe yükseltilebilen modüler tasarımı sayesinde en son trendlere ayak uydurmak için POS sisteminin tamamen değiştirilmesini de gerektirmiyor.

T10 aynı zamanda, ihtiyaç duyulan çevresel aksesuarlara bağlantı imkânı tanıyan, güçlendirilmiş USB ve RS232 de dahil olmak üzere, özel POS bağlantı noktaları da sunuyor. Bu da T10’u uygun fiyata eksiksiz bir perakende POS çözümü haline getiriyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir