D-Smart ve Bimeks İşbirliği

D-Smart ve Bimeks güçlerini birleştirdi; Bimeks teknoloji mağazalarından 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara, D-Smart’ın zengin içeriği 2 ay boyunca hediye ediliyor. Kampanya kapsamında “Uluslararası Şampiyonlar Kupası”, hazırlık maçları, dünyaca ünlü filmler, diziler, belgeseller, eğlence ve ulusal kanallar dahil, 84’ü HD 280’den fazla kanal izleme fırsatı sunuluyor.

Türkiye’nin yenilikçi dijital yayın platformu D-Smart, bilişim teknolojileri perakendeciliğinde Türkiye’nin öncü markası Bimeks ile işbirliği yaptı. 31 Aralık 2016 tarihine kadar BİMEKS mağazalarından 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar 84’ü HD, 280’den fazla kanal içeren D-Smart HD Mega Paketi ve hediye olarak Belgeselsever ve Eğlencesever Paketlerini 2 ay boyunca ücretsiz izleyebilecek.

Hediye edilen dönem sonunda aboneliklerine devam etmek isteyenler, D-Smart’ın avantajlı tekliflerinden faydalanırken, ilk fatura ödemelerini takiben hediye edilecek 30 TL Bipara’yı Bimeks mağazalarında harcayabilecek.

BİMEKS mağazalarından alışverişle birlikte verilen D-Smart kampanya zarfı içindeki şifre ile 0850 266 00 00 nolu D-Smart Çağrı Merkezi’ni arayarak veya cep telefonu üzerinden BIMEKS yazıp 2850’ye SMS göndererek aktivasyon işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

D-Smart CEO Mükremin Sarıer; “Türkiye’nin yenilikçi dijital yayın platformu D-Smart olarak, bilişim teknolojileri perakendeciliğinde Türkiye’nin öncü markası Bimeks ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Bimeks mağazalarından alışveriş yapanlara D-Smart’ın zengin içeriğini 2 ay hediye ediyoruz. Üstelik herhangi bir taahhüt talep etmiyoruz. Aboneliklerine devam eden Bimeks müşterilerine, D-Smart dünyasının avantajlı fırsatlarını tek fiyat ve net fatura ile sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Bimeks Başkan Yardımcısı Dr. Ahmed Akgiray da D-Smart ile birlikte çok güzel ve Bimeks müşterileri için çok cazip bir kampanya başlattıklarını söyledi. Akgiray, “Televizyon yayıncılığı her geçen gün biraz daha dijital platforma kayıyor ve Türkiye’de bu işi en iyi yapanların başında da D-Smart geliyor. Türkiye’nin ilk teknoloji perakendecisi olarak biz de D-Smart ile birlikte tüketicilerin lehine böyle güzel bir çalışma içerisinde olmaktan mutluyuz.” dedi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir