Dell oyun bilgisayarları

Dell oyun bilgisayarları Türkiye’de ilk kez n11’de

Üst düzey oyun deneyimi için yaratılan yeni Dell oyun bilgisayarları Türkiye’de ilk kez n11’de satışa sunuluyor. Intel Core i7 işlemcili yeni Alienware modelleri ile Intel Core i5 işlemcili yeni Dell Inspiron 5680 modeli Türkiye’de ilk kez n11’de.

Oyun dünyasının özel gereksinimleri dikkate alınarak tasarlanan yeni Dell oyun bilgisayarları her bir oyun deneyimini daha sürükleyici ve gerçekçi kılıyor.

Alienware Area-51 ve Alienware Aurora, Intel Core i7 işlemcisi ile rakipsiz bir performans sunarken günümüzün sanal gerçeklik gereksinimlerini aşmak için üretilen Alienware Aurora; 6 çekirdekli, 16 GB RAM ve 128 GB’lık depolama alan özellikleri taşıyor.

Farklı tasarımlarıyla Dell oyun bilgisayarları dikkat çekiyor

Alienware Area-51 ise 8 çekirdekli işlemcisi ile 16 GB RAM ve 256 GB’lık depolama alanına sahip. Oyun deneyimini güçlendiren yepyeni Dell ürünleri Türkiye’de ilk kez n11’de satışa sunuluyor.

Intel Core i5 işlemcisi ile 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip Dell Inspiron 5680; ışık hızında bağlantısı, dinamik ses sistemi ve sanal gerçeklik ile uyumlu grafik kartları ile oyun deneyimini bir üst seviyeye çıkarıyor.

Yeni Alienware Area-51, Alienware Aurora ve Inspiron 5680 modelleri Türkiye’de ilk kez n11’de satışta.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir