Mark Walker-Smith kimdir?

Digitopia’nın Londra Ofisi’ne yeni atama

Dijital dönüşüm odaklı yönetim danışmanlığı hizmetleri ile öne çıkan Digitopia’da İngiltere ve Avrupa’dan Sorumlu İş Geliştirme Direktörlüğü görevine Mark Walker-Smith getirildi.

Şirketlerin dijital dönüşüm yolculuğunda, onlara benzersiz nitelikte bir yönetim danışmanlığı hizmeti sunan Digitopia, Londra ofisiyle Avrupa’daki büyümesini sürdürüyor. İngiltere ve Avrupa’dan sorumlu İş Geliştirme Direktörü olarak Digitopia’ya katılan Mark Walker-Smith, finansal hizmetler sektörü odağında önemli rollerde yer aldığı 27 yılı aşkın deneyimiyle dikkat çekiyor.

İş geliştirme, stratejik müşteri ve ilişki yönetimi, satış ekibi direktörlüğü, pazar analizi ile networking ve satış süreci yönetimi gibi alanlardaki tecrübesi ve yetenekleri ile öne çıkan Walker- Smith, Digitopia’ya katılmadan önce Larsen & Toubro Infotech, Aptean, Worksmart LTD gibi firmalarda farklı pozisyonlarda yer aldı.

Mark Walker-Smith kimdir?

Dünyanın pek çok yerindeki şirketler için hizmetler sunan ve global çapta operasyonlar yürüten firmalarda iş geliştirme direktörü, stratejik müşteri yönetimi, pazarlama direktörü gibi rollerde yer alan Mark Walker-Smith, kariyeri boyunca önemli başarılara imza attı.

Lisans eğitimini Leeds Üniversitesi’nde Elektronik Mühendisliği bölümünde tamamlayan Walker-Smith, satış ekiplerinin, gelir hedeflerinin ve satış performansının yönetilmesi de dahil olmak üzere, “go-to-market” stratejileri geliştirme ve iş geliştirme alanlarındaki deneyimlerini, Digitopia’daki yeni pozisyonunda da değerlendirecek. Mark Walker-Smith, Şubat 2020 itibarıyla Digitopia ekibindeki yeni görevine başladı.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Yanmar Türkiye'nin Pazarlama Müdürü Tuğçe Akman oldu

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir