Dijital reklamda doğru hedef kitleye ulaşın

Kısa bir süre önce Türkiye dijital reklam pazarına adım atan Almanya merkezli CoAdvertise, işletmeler, reklamverenler, yayıncılar, e-ticaret siteleri ve KOBİ’lerin dijital alanda hedef kitlelerine doğru yöntemlerle ve doğrudan ulaşmalarını sağlayacak yenilikçi bir sistem sunuyor. Avrupa’nın en hızlı büyüyen reklam-ticaret platformu olan ve 34 ülkede hizmet sunan CoAdvertise, sahip olduğu teknolojinin yardımıyla, ulaşılmak istenen hedef kitleyi tespit ederek, ilgili reklam, ilan ve duyuru alanlarını belirliyor. Gerçek zamanlı bir açık artırma (real time bidding) düzenleyerek, bu alanları, en yüksek teklifi veren işletmeye sunuyor. Bu yenilikçi sistem, sadece ihtiyaç olunan, doğru hedef kitleye ulaşılmasına ve daha az parayla daha iyi reklam performans elde edilmesine yardımcı oluyor.

CoAdvertise, yenilikçi sistemiyle, her ay ortalama 20 milyarın üzerinde reklam gösterimini optimize ederek, işletmelerin, reklamverenlerin, yayıncıların, reklam ağlarının, e-ticaret sitelerinin ve KOBİ’lerin performanslarını ve gelirlerini arttırmalarını sağlıyor. Yoğun piyasa analizleri, müşteri ve partnerlerle yapılan düzenli görüşmeler, CoAdvertise’ın kalıcı çözümlerinin ve teknolojisinin temelini oluşturuyor.

CoAdvertise Türkiye Yöneticisi Mustafa Korkmaz konuyla ilgili olarak, “CoAdvertise olarak firmalar ve internet yayıncıları için dijital reklam alanında yenilikçi, verimli ve kârlı fırsatlar sunuyoruz. CoAdvertise, doğru hedef kitleyi belirleyerek doğru kuruluşa doğru reklamın ulaştırılmasını sağlıyor. Bu yenilikçi sistemle, reklamveren her bir gösterim için ödeme yaparak sadece ihtiyacı olan hedef kitleye ulaşabiliyor. Daha az parayla daha iyi reklam performansı elde ediyor. Dijital reklamlardan istediği geri dönüşü satışlardaki artış olarak alabiliyor.” dedi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir