Dinlediğiniz müzikle spordaki veriminizi artırın

Spor yaparken dinlediğimiz müzikler hiç kuşkusuz motivasyonumuza da katkı sağlıyor. Motivasyon kadar yapılan egzersizin verimini artırmak da doğru müzik ve kulaklık seçimiyle mümkün. Plantronics’in profesyonel sporcu kulaklıkları sayesinde, spora ve müziğe odaklanmak artık çok daha kolay olacak

Şehrin karmaşasından veya iş hayatının stresinden bir anlığına uzaklaşmak isteyenler spor yaparak kendini motive ediyor. İster spor salonunda, ister sahil kenarında yaptığınız sporun olmazsa olmazı ise müzik. Spor salonlarında çalan ritmi yüksek müzikler veya dış ortamda dinlediğiniz müzikler ise yaptığınız sporun tamamlayıcısı oluyor.

Antrenmanınız sırasında dinlediğiniz müziğin türü kadar müziği hangi kulaklıkla dinlediğiniz de büyük önem taşıyor. Plantronics BackBeat FIT bluetooth kulaklık, müzik ile egzersiz arasındaki uyuma aracı oluyor. BackBeat FIT, 24 gram ağırlığıyla kulağınızda hissedilmezken bluetooth özelliği ile antrenman sırasında kabloların yaratabileceği kazaların da önüne geçiyor.

Kırmızı, yeşil, mavi ve gümüş renk seçenekleri bulunan BackBeat FIT üzerindeki fosfor detayları ile karanlıkta fark edilmenizi sağlıyor. 8 saat kesintisiz müzik dinleme imkânı bulabildiğiniz BackBeat FIT, asgari düzeyde su ve ter geçirmez özelliğe sahip. Esnek yapıda olan stereo kulaklık BackBeat FIT, her türlü antrenman seviyesi için rahat ve sabit bir duruş sağlıyor. Sporunuzu yaptığınız sırada müziğinizi dinleyebileceğiniz BackBeat FIT, telefonunuza gelen çağrıları da üzerindeki tuşlar ve mikrofon sayesinde yanıtlayabilmenize olanak sağlıyor.

BackBeat FIT’in ters düz edilebilen kol bandı, antrenman sırasında telefonunuzu, antrenman sonrası ise kulaklığınızı koruyor. Hepsiburada.com, Vatan Bilgisayar ve Media Markt mağazalarında bulabileceğiniz Plantronics BackBeat FIT’in satış fiyatı 399 TL’dir.

 

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Zyxel’den 3 Mod’lu Hibrit Switch

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir