Doğuş Teknoloji

Doğuş Teknoloji IDC Türkiye ödüllerini topladı

Teknoloji konusunda öncü çözümler geliştiren Doğuş Teknoloji, destek sunduğu dijital dönüşüm uygulamalarıyla; müşterilerinin elde ettiği başarılara yenilerini eklediği gibi, bilişim teknolojileri alanındaki konumu da güçlendirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Doğuş Teknoloji’nin destek sunduğu şirketler arasında yer alan Pegasus Hava Yolları, IDC Türkiye’nin düzenlediği IDC AI, Advanced Analytics & RPA Conference 2019’da operasyonel mükemmeliyet ödülünün sahibi oldu. Doğuş Teknoloji’nin geliştirdiği, VDF Operasyonel Filo Kiralama Uygulaması da Ezber Bozan Teknolojiler kategorisinde ödüle layık görüldü.

Bilişim teknolojileri alanında gerekli her türlü altyapı çalışmalarını, sistemsel ve yazılımsal ürünlerin uyarlamasını hayata geçirmek amacıyla 2012 yılında faaliyetlerine başlayan Doğuş Teknoloji, dijital dönüşüm alanında sunduğu desteklerle müşterilerinin bulundukları sektörde fark yaratmalarına öncülük ediyor.

Şirketlerin küresel rekabet ortamında sürdürülebilir başarı elde etmeleri için teknoloji alanında çözümler geliştiren Doğuş Teknoloji, destek sağladığı firmaların ulusal ve uluslararası arenada elde ettiği başarılarla teknoloji alanındaki yetkinliği taçlandırmayı sürdürüyor. Bu kapsamda Pegasus Hava Yolları ve VDF, Doğuş Teknoloji’nin destek sunduğu uygulamalar kapsamında şirket içinde yürüttüğü süreçlerle ödüle layık görüldü.

100’ü aşkın proje başvurdu

Global araştırma şirketi International Data Corporation (IDC) tarafından bu yıl 10.’su düzenlenen IDC Türkiye CIO ödüllerine 50’den fazla kurum 100’ü aşkın proje ile başvurdu. Başvurular öncelikli olarak organizasyon kapsamında belirlenen jüri tarafından incelendi.

Sonrasında ise projeler danışma kurulu tarafından değerlendirildi. Yapılan değerlendirmenin ardından Pegasus Hava Yolları, IDC AI, Advanced Analytics & RPA 2019’da operasyonel mükemmeliyet ödülünün sahibi oldu. Organizasyon kapsamında Doğuş Teknoloji’nin geliştirdiği VDF Operasyonel Filo Kiralama Uygulaması da “Innovation Accelerators” kategorisinde üçüncülük ödülünü aldı.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir