DOOM oyunu 13 Mayıs’ta tüm dünyada

Bir ZeniMax Media firması olan Bethesda Softworks DOOM’un Xbox One, PlayStation 4 bilgisayar eğlence sistemi ve PC için tüm dünyada 13 Mayıs 2016 Cuma günü piyasaya çıkacağını duyurdu.
Bir türe damgasını vuran ve bugüne kadar yapılan en ilham verici oyunlardan biri olarak görülen DOOM inanılmaz eğlenceli ve zorlayıcı bir modern shooter deneyimi olarak geri dönüyor.

DOOM birinci şahıs shooter türüne öncülük eden ve Deathmatch çokluoyuncu modunu yaratan id Software stüdyosu tarafından geliştiriliyor. Acımasız iblisler, inanılmaz yıkıcı silahlar ve hızlı ve akıcı hareketler sıkı bir birinci şahıs savaş için temelleri atıyor – ister tek kişilik seferde Cehennemin derinliklerinde iblis sürülerini yok edin, ister çeşitli çokluoyuncu modlarında arkadaşlarınıza karşı mücadele edin.

DOOM SnapMap oyun editörünü kullanarak içerik yaratın, oynayın ve dünyayla paylaşayarak oyun deneyiminizi daha da geliştirin. DOOM E3 2015’te çeşitli ödüller kazanmıştı ve Game Informer da kısa süre önce yaptığı ön incelemeden oyunu “tam anlamıyla patlıyor” diye yorumlamıştı.

Bethesda ayrıca DOOM’un tüm dünyada katılımcı mağazalarda satışa sunulacak özel koleksiyon versiyonuyla ilgili planlarını da duyurdu. TriForce işbirliğiyle hazırlanan sınırlı üretim DOOM koleksiyon versiyonu oyunun en ikonik iblislerinden Revenant’ın Mars’taki UAC tesisinin yavaş dönmeli türbine sahip olan ve LED aydınlatmalı taban üzerinde duran 30 santimlik heykelini de içerecek. DOOM koleksiyon versiyonu ayrıca özel ve dayanıklı metal kutuya da sahip olacak.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Verilerinizi yedeklemenin 6 yolu

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir