Göster Kendini

Dört farklı şehirde binlerce kişiye ulaştı

Oyunseverler ile Perdigital.com yayıncılarını bir araya getiren “Göster Kendini” etkinliğinin üçüncüsü, #gösterkendini 4×4 ismiyle 26-27-28-29 Ekim tarihlerinde, sırasıyla Adana, Ankara, Bursa ve İzmir’in gözde alışveriş merkezlerine ait açık otoparklarda konumlanan oyun tırının hem içinde hem de etrafında gerçekleşti. #gösterkendini tırı, 26 Ekim’de M1 Adana, 27 Ekim’de ANKAmall, 28 Ekim’de Bursa Korupark ve 29 Ekim’de İzmir Optimum’da binlerce oyun tutkununu ağırladı.

İlk iki #gösterkendini etkinliğinden farklı olarak bu defa gün boyu sadece PUBG Mobile oynandı. Katılımın ücretsiz olduğu etkinliklere Perdigital.com yayıncılarından Barış Can, Bloodrapper, Doch, Egoist Pati, Ersin Yekin, Kızıl Pati, Mezarcı, Miranda, Tugay Gök ve Zeon katıldı. Ödüllü turnuvaların, saat başı çekilişlerin ve çeşitli yarışmaların düzenlendiği etkinliklerde katılımcılar, yayıncılarla tanışma, sohbet etme ve PUBG Mobile oynama şansına sahip oldu.

Perdigital.com İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Serdar Pirnal #gösterkendini 4×4 etkinliğiyle ilgili olarak şunları söyledi: “İlk ikisini İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz ve büyük ilgi gören ‘Göster Kendini’ etkinliğini bu yıl İstanbul dışına da taşımak istedik.”

ininal Oyun ve Espor Müdürü Nihan Dinç etkinlik hakkındaki görüşlerini şöyle ifade etti: “Adana, Ankara, Bursa ve İzmir’de gördüğümüz sevgi ve ilgi bizi çok mutlu etti. Gençlerin oyun aşkını paylaşmak ve onları sevdikleri yayıncılarla bir araya getirmek bizim için çok kıymetliydi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir