Duşta müzik dinlemek isteyenlere

candia.com.tr duşta müzik keyfini sevenler için özel olarak tasarlanıp ABD’de üretilen iShower bluetooth hoparlör ile müziği her yerde ve her zaman dinleme imkanı sunuyor.

Türkiye’de sadece candia.com.tr ile teknoloji tutkunlarıyla buluşan su geçirmez ve taşınabilir iShower hoparlör iPhone, iPad, iPod Touch ve Android cihazlar da dahil olmak üzere bluetooth özellikli akıllı telefonlar ve tabletler ile uyum gösteriyor.

Üzerinde saat göstergesi ve 60 metre mesafede çekim alanı bulunan iShower bluetooth hoparlör, 5 farklı cihaz ile eşleşebiliyor.

Candia.com.tr fonksiyonel ve eğlenceli ürünler ile yaşam alanlarını güzelleştirirken hayatı daha keyifli hale getiriyor. iShower bluetooth hoparlör 235 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir