Electro World, 33’üncü mağazasını Elazığ’da açtı

Electro World Türkiye, 21 Mart tarihinde 33’üncü mağazasını Elazığ’da hizmete açtı. Sabah saat 06:00’da kapılarını açan Electro World Elazığ mağazası önünde açılışı 400’e yakın kişi bekledi. Açılışın ardından ilk 4 saatte 1500 kişi mağazaya giriş yaparken en çok ilgi gören ürünler televizyon ve dizüstü bilgisayar modelleri oldu

Müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesi, düşük fiyat garantisi ve en iyi hizmet kalitesiyle dikkat çeken Electro World Türkiye, Elazığ’da hizmet vermeye başladı. Türkiye genelindeki 33’üncü mağazasını 21 Mart tarihinde saat 06:00’da 400’e yakın Elazığlı müşterisiyle birlikte açan Electro World, açılışın ilk 4 saatinde 1500 kişiyi ağırladı.

Açılışa özel olarak 50 kişilik ekip ve 7 kasa ile hizmet veren Electro World Elazığ Mağazası’nda açılışın ilk saatlerinde 40’a yakın kampanyalı ürün arasında birçok üründe stok tükendi. En çok ilgi gören ürün grupları ise televizyon ve bilgisayar modelleri oldu.

Açılışa ilişkin olarak Electro World Türkiye Genel Müdürü Bahadır Özbek “Büyüme planlarımız içerisinde lokomotif olacak franchise iş modelinin en son örneği olan Elazığ mağazamız ile 18’nci franchise mağazamızı açtık. Electro World olarak ise Türkiye’de toplamda 33 mağazaya ulaştık. El sıkıştığımız yeni yatırımcılarla fark yaratan ve bir cazibe unsuru olan yeni mağazalar açmaya ve işbirlikleri kurmaya devam ediyor, mağazalarımızda müşterilerimize bol çeşit, düşük fiyat ve en iyi hizmet kalitesini sunarak fark yarattığımızı kanıtlamanın gururunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

Electro World Türkiye Elazığ Mağazası’nda 65 farklı elektronik ürün grubunda, yüzlerce marka ve binlerce çeşit ürünü ile özel indirimli fiyatlarla alışveriş imkanı sunmaya devam edecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir