Erkan Akdemir ve Coşkun Şahin Türk Telekom’dan ayrıldı

Türk Telekom Bireysel İş Birimi CEO’su Erkan Akdemir ve Türk Telekom Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin, Türk Telekom’daki görevlerinden ayrılma kararı aldı.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamada, Erkan Akdemir tarafından yürütülen Bireysel İş Birimi CEO’luğu pozisyonunun kaldırıldığı, Bireysel İş Birimi’nin Türk Telekom CEO’su Rami Aslan’a bağlandığı duyuruldu.

coskunsahin

Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin’in görevleri de ayını şekilde, Türk Telekom CEO’su Rami Aslan tarafından üstlenildi. Ancak bu pozisyona en kısa zamanda atama yapılağı açıklandı.

Türk Telekom CEO’su Rami Aslan konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Türk Telekom grup şirketlerinin müşteri odaklı entegrasyonu ve transformasyonu yolunda önemli başarılar elde edilmesini sağlayan değerli çalışmaları ve katkıları için Erkan Akdemir ve Coşkun Şahin’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir