EticaretSEM İSTANBUL başlıyor

Türk Ekonomi Bankası ve EticaretSEM işbirliğinde organize edilen ve alanında Türkiye’nin en büyük etkinliği olarak nitelendirilen EticaretSEM İSTANBUL, 3 Aralıkta Marriott Hotel Asia’da gerçekleşecek.

Türkiye’nin dört bir yanında gerçeleştirilen EticaretSEM etkinliklerinin üçüncüsü olan İstanbul ayağının moderasyonunu deneyimli TV programcısı Atıf ÜNALDI üstlenecek. Her zaman ki gibi EticaretSEM sektörün ünlü simalarını ağarlayacak.

Aslanoba Capital CEO’su Hasan ASLANOBA, SefaMerve.com CEO’su Mehmet Metin OKUR, Pay U Ülke Müdürü Emre GÜZER, Ofix.com CEO’su Alptekin YILDIZ ve Keiretsu Forum Türkiye kurucu ortağı ASLI IŞINAK GÖZÖREN bu isimlerden bazıları.

Ankara ve İzmir de 15’er gün arayla icra edilen etkinliklerin yoğun ilgi görmesi Türkiye’deki eticaret ve girişimcilik ekosistemleri ve bunlar üzerine inşa edilmeye çalışılan sektörler için sevindirici.

Eticaret ve Dijital Pazarlamanın yarattığı ekosistem çerçevesinde firmalara sağlayacağı faydalar, girişim ekosistemindeki yeri ve önemi gibi konuların konferans bölümünde, daha sonrasında ise Türkiye’nin en kalabalık eğitim seminerlerinden birinin, Aydın KARADÖLLER, Yılmaz BOZAN ve EticaretSEM kurucusu Merter ÖZDEMİR tarafından icra edileceği gün için hazırlıklar son sürat devam ediyor.

1000’i aşkın davetlinin beklendiği Konferans , Seminer ve Eğitim odaklı etkinlik için çok az bir zaman kaldı. 3 Aralık 2014 günü gerçekleşecek olan etkinliğin özel konuğu ise HaberTürk Genel Yayın Yönetmeni Erhan ÇELİK. Eticaret ve Girişimcilik üzerine yapacağı konuşması merakla bekleniyor.

“İstanbul ETİCARETSEM’e” katılım ücretsiz. Fakat EticaretSEM internet sitesinden kayıt yaptırmak gerekiyor.

Etkinliklere eticaret alanında faaliyet gösteren çok sayıda kurum da özel destek veriyor. Gittigidiyor.com, PayPal, Bilginet, Webnak, LA Software, Akakce.com, Tozlu.com.tr, Ticimax, T-Mob, Vitringez.com, Fotometrik360, AjansTR, SETROW, KreaDirect, gibi öncü firmaların yanı sıra Elektronik Ticaret Siteleri ve İşletmecileri Derneği (ETİCAD), Endeavor ve Keiretsu Forum tarafından da desteklenen etkinlikler zinciri yıl sonuna kadar onbinden fazla konuğu ağırlamaya hazırlanıyor.

Eğitimlerin her hafta perşembde günü TEB Girişim Evin de Konferansların ise 15 gün arayla 16 büyük ilimizde gerçekleşeceğini hatırlatalım. Tüm il konferansları için www.eticaretsem.com adresini ziyaret edebilirsiniz. İstanbul için detaylar: www.eticaretSEM.com/istanbul

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir