Evinizdeki kablo kirliliğine son

AirTies, ürün gamına yeni eklediği Power Line Ağ Adaptörleri sayesinde evinizdeki interneti elektrik hattı üzerinden paylaşmanızı sağlarken kablo kirliliğine son veriyor.

Geleceğin teknolojisini bugünden sunan AirTies, ürün gamına yeni eklediği Power Line Ağ Adaptörleri sayesinde evinizdeki interneti elektrik hattı üzerinden paylaşmanızı sağlarken kablo kirliliğine son veriyor.

Kablosuz bir yaşam vizyonu ile geliştirdiği teknolojiler sayesinde hayatı kolaylaştıran AirTies, yeni Power Line Ağ Adaptörleri ile kablo kirliliğine son vererek, prizler üzerinden cihazlarınız arasında internet paylaşımı yapmanızı sağlıyor.

Evinizdeki mevcut elektrik hattı üzerinden, farklı odalardaki prizlerinizi kullanarak, akıllı televizyonunuzu, oyun konsolunuzu, IPTV ya da uydu alıcınızı hatta bilgisayarınızı kolaylıkla modeminize bağlayan Power Line Ağ Adaptörleri ile kesintisiz internetin keyfine her noktada varabileceksiniz.

airties1

Sadece prize takmak kadar kolay

İkili olarak satılan Power Line Ağ Adaptörlerinin birini modeminize ethernet girişi ile bağlıyor; diğer adaptörü ise interneti paylaşmak istediğiniz cihazınıza bağlıyorsunuz. Bu sayede artık kablo kirliliği yaşamadan ve yeni kablo döşemenize gerek kalmadan, hızlı ve kesintisiz interneti evinizdeki farklı cihazlara taşıyabilirsiniz. Hayatı kolaylaştıran ağ adaptörlerinin sahip olduğu ilave özellik sayesinde, mevcut prizi bloke etmeden, eş zamanlı farklı cihazların elektrik almasına imkan sunan Air 500, gürültü filtresi özelliği ile de elektrik sinyallerinin yaydığı gürültüyü izole ederek kaliteli data aktarımı sağlıyor.

Siz de, evinizdeki internetinizi farklı cihazlarınıza kablo kirliliği yaratmadan taşımak istiyorsanız, tüm teknoloji mağazalarında satışa sunulan Air 500 AirTies Power Line Ağ Adaptörleri ile kablosuz hayatın tadını çıkabilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir