Fomtoys’un Eğitici Oyuncak Setleri

Fomtoys markası, her zaman eğitimi ve eğlenceyi bir araya getirerek okul öncesinde verilen eğitimi en güzel hale getirmeyi amaçlarken bu doğrultuda çok sayıda eğitici oyuncak üretimi gerçekleştiriyor.

Anaokullarında amaç, çocukları eğitime en iyi şekilde hazırlamak olurken bu dönede çocukların oyuna olan düşkünlükleri de hesaba katılıyor. Bu sebeple eğitim ve oyunların anaokullarında hep iç içe olması istenirken Fomtoys markasını taşıyan eğitici oyuncaklar ile birlikte bu tarz bir eğitim mümkün kılınıyor. Firmamızın ürettiği oyuncaklar, öğrenmeye ve gelişime aç olan çocuklar için muhteşem bir kaynak olurken kişisel ve zihinsel gelişimlerine çok büyük katkılar sağlıyor.

Anaokullarında eğitimine başlayan kız çocukları evlerde yer alan araç ve gereçlere de ilgi duymaya başlıyorlar. Annelerinin kullandıkları ev aletlerini kullanmak her zaman onlara çekici gelirken firmamız tarafından üretilen küçük oyuncak ev aletleri bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılıyor. Fomtoys tarafından üretilen Barbie temalı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ya da mutfak setleri ile zaman geçiren kızların anaokuluna duydukları sevgi de her zaman üst seviyede oluyor. Bu oyuncaklar ile birlikte arkadaşlarıyla eğlenen çocuklar, sonrasındaki eğitim aşamasına da sıkılmadan katılabiliyor. Çok fazla özel parçadan oluşan bu oyuncaklar da çocukların görsel zekâsının gelişimine katkı sağlarken ev yaşantısında annesine olan tavrının da en iyi yönde ilerlemesini sağlıyor.

Anaokulları için ürettiğimiz eğitici oyuncaklar içerisinde gösterilen bir diğer ürün de bloklar oluyor. Çocukların çok küçük yaşlardan itibaren oynamaya başladığı bloklar, zekâ gelişimlerine çok büyük katkılar sağlıyor. Çocukların, yaratıcılık düzeylerini arttıran bu blokla, görsel açıdan farklı renkleri çocuklara sunarak bu konuda da ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor. Firmamız bu blokları kendi özel sandıklarında üretirken bu sandıkların içerisinde 450 adet farklı blok yer alıyor. Böylece çocukların rahatlıkla büyük yapılar inşa edebilmesi için onlara imkân tanınmış oluyor. Bu oyuncaklar hem erkek çocukları hem de kız çocuklarının zevkle oynayacağı oyuncaklar arasında yer alırken fiyat olarak da çok uygun düzeylerden satışa sunuluyor.

Eğitici oyuncak denildiğinde ilk akla gelen ürünlerden birisi olan puzzle oyuncakları da firmamız tarafından üretiliyor. İlk etapta çocukların eğitimi ön planda tutulduğundan iç organların tanıtıldığı, ülkelerin tanıtıldığı ya da mesleklerin tanıtıldığı puzzle ürünleri üretiliyor. Bu ürünlerin siparişlerini internet sitemizden anaokulları rahatlıkla verebilirken birkaç gün içerisinde ürünler adresle ulaşmış oluyor. Özel olarak üretilen bu ürünleri hemen kargoya veren firmamız olabilecek en kısa süre içerisinde anaokullarındaki ihtiyacın giderilmesini amaçlıyor. Her çocuk için özel olarak bu tarz oyuncaklardan sipariş edilecekse de firmamız hemen stoklarını değerlendirerek adımlarını atıyor ve ürünlerin teslimatlarını gerçekleştiriyor.

Firmamız tarafından üretilip eğitici oyuncak kategorisinde yer alan tüm ürünlere http://www.fomtoys.com.tr adresinden ulaşmak ve sipariş vermek mümkün.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir