Fujitsu, dijital ekosistemi İstanbul’da buluşturdu

Kurumların dijital dönüşüm ortağı Fujitsu Türkiye ana sponsorluğunda düzenlenen Dijital Ekosistem: IoT ve M2M Teknoloji Platformu adlı Bilişim Zirvesi CVK Park Bosphorus Hotel’de, 24 Ağustos Perşembe günü katılımcıların yoğun ilgisi ile gerçekleştirildi.

Kurum sözcüleri, sektör karar vericileri ve firma yöneticilerinin katıldığı zirvede günümüzde kurumların sadece küresel rekabette değil yurt içinde de farklılaşabilmeleri ve başarılı olabilmeleri için dijital dönüşümün seçenekten ziyade zorunluluk haline gelmesinin altı çizildi.

Hızla değişen ve dijitalleşen dünyanın IoT ile dönüşümün ele alındığı zirvede; günümüz dünyasında birbirlerine dijital ağlarla bağlı; nesneler, cihazlar, insanlar, ofisler, evler, şehirlerden bahsedilirken birbiriyle iletişim kuran akıllı yönetimi doğallaştıran ekosistem üzerinde duruldu.

Fujitsu Türkiye Satış Öncesi Destek ve Kanal Satış Direktörü Emin Çalıklı; hayatın içinde yer alan ve akla gelen her alanda; dijitalleşerek büyümek, gelişmek ve dijital ekosistemin parçası olma konusuna değindiği “Her şeyin interneti” adlı sunumunda ayrıca IoT ve M2M’de öne çıkan Fujitsu projelerinden bahsetti. Bilişim Zirvesi konuklarına Fujitsu Türkiye standında canlı IoT demosu gerçekleştirildi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir