My Ecosystem Connect

Fujitsu, My Ecosystem Connect ile iş ortaklarının iletişimini kolaylaştırıyor

My Ecosystem Connect (Ekosistem Bağlantım) ile sunulan yeni iletişim özellikleri, Fujitsu Select iş ortaklarının, İş Ortağı Ekosistemi Platformu çerçevesinde önde gelen çözüm sağlayıcılarını ve meslektaşlarıyla hızlı bir şekilde tanımlama, iletişim kurma ve etkileşimde bulunmalarını sağlıyor. En son güncellemeler, bölgesel uzmanlardan oluşan özel bir liste sunuyor. My Ecosystem Connect, kanal ve satış yapmayan iş ortaklarının doğrudan veya bir satış formu aracılığıyla sorunsuz bir şekilde etkileşim kurmalarını sağlıyor.

COVID-19 salgını, birçok işletme için dijital dönüşümü hızlandırdı. Bu da BT kanalında hızlı bir değişime yol açtı. İş ortakları, güvenilir olmak ve müşterilerinin işle ilgili zorluklarına çözüm bulmak için adım atarken tamamlayıcı beceri, bilgi ve kaynakları bir araya getiriyor. Böylece, iş ortakları, yoğun yatırım yapmadan daha kapsamlı fırsatlara toplu olarak erişebiliyor. Fujitsu SELECT Ekosistem Platformu, iş ortaklarının tamamlayıcı süper güçlere sahip iş ortaklarını hızlı bir şekilde tanımlamasına olanak tanıyor ve hızlıca çalışmayı başlatıyor.

My Ecosystem Connect ile bilgi alışverişi imkânı

Tüm süreci sorunsuz hale getirmek için tasarlanan Fujitsu Ekosistem Platformu, yalnızca iş ortaklarının projelerine dahil edebilecekleri en iyi bölgesel çözümleri sunarak zamandan ve emekten tasarruf sağlıyor. İş ortaklarının tek yapması gereken ise makine öğrenmesi ya da IoT hizmetlerindeki yetkinlikleri arama ile bulması. Önceden doğrulanmış seçenekler, sağlayıcılardan bir veya daha fazlasına doğrudan bağlantıları da sağlıyor ve iş birlikleri, platformdan ayrılmak zorunda kalmadan tek bir tıklamayla başlıyor.

Fujitsu’nun Kanal, İş birliği ve Ekosistem Başkanı Fernanda Catarino bu platform ile ilgili şunları söylüyor: “Kanal ortakları bugün kendilerini sözde bir “çılgınlık” ekonomisinde çalışırken buluyorlar. Bir zamanlar rakip olarak gördükleri şirketler artık potansiyel iş ortakları. Süper güçlerinin yeni kombinasyonlarını bir araya getirerek ekosistemimizi yeni iş değeri üretecek şekilde güçlendirmeyi amaçlıyoruz. Ekosistem Platformunun en son evrimi, yalnızca mükemmel bir eşleşme bulmayı değil, aynı zamanda hemen iş birliğine başlamayı da kolaylaştırıyor.”

İlginizi çekebilir:  Bulut güvenliği 2026'ya kadar SOC görevi haline gelecek

Ekosistem platformu artık iş ortaklarının iş zorluklarını tartışabilecekleri, görüşlerini paylaşabilecekleri veya bilgi isteyebilecekleri SAP, Hibrit Bulut, İş Yeri ve Veri Odaklı Dönüşüm stratejik alanlarına odaklanan topluluklara da yer veriyor.

Kanal iş ortaklarının danışmanları My Ecosystem Connect ağında

Canalys’in Baş Analisti Alastair Edwards konuyla ilgili şöyle diyor: “Şirketler, dijital dönüşümleri boyunca onlara rehberlik etmek için güvenilir danışmanlar olarak kanal iş ortaklarına danışmaya çalışıyorlar. Aynı zamanda iş ortakları, devam eden beceri eksikliği ve müşterilerin iş zorluklarının artan karmaşıklığının baskısı altındadır. İş birliği ve iş birliği, gelecekteki başarılarını sağlayacaktır.”

Nuix’in Stratejik İş Birlikleri Kıdemli Başkanı Christopher Pogue ise şunları söylüyor: “Fujitsu, önemli teknoloji alanlarındaki en iyi araçları ve hizmet ortaklarını belirlemek için ağır bir yük kaldırdı. Platformdaki her arama, bölgedeki herkesin ilgili becerilere sahip bir listesi yerine, projelerime hemen dahil edebileceğim, yönetilebilir bir şirket ve çözüm listesi sunuyor.”

Fujitsu Ecosystem platformu, kullanıcılara tek bir oturum açma ile iş ortakları arası etkileşimleri üzerinden bir bakışta kolay görünürlük sağlıyor. Bu “zorluklar”, katıldıkları tartışma konularına ve My Ecosystem Connect aracılığıyla doğrudan mesajlara yönlendirme gibi çeşitli görevler sunuyor.

Amazfit GTS 2 | Telefon görüşmelerinizi akıllı saat üzerinden yapın

Yazıyı Oylayın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir