Fujitsu, SELECT Partner ile birinci oldu

Hayata geçirilmesinin altıncı ayında büyük başarıya imza atan Fujitsu SELECT Partner Programı, Canalys tarafından Candefero’ya yaptırtılan ve EMEA bölgesindeki bayiileri kapsayan araştırmada birinci sırada yer aldı.

Araştırma sonuçları; Fujitsu’nun kanal ortaklarına sağladığı desteği kanıtlarken, diğer yandan da Fujitsu’nun kanal iş
ortakları ile yaptığı çalışmalarda diğer tüm rakiplerinden daha başarılı oduğunu gösterdi.

Araştırmada Fujitsu; iş yapış kolaylığı, kazanç payı ve kârlılık, muhasebe yönetiminin etkinliği alanlarında en yüksek puanı toplayan şirket de oldu.

Canalys Uzman Analist’i Alastair Edwards, benchmark çalışmasının özellikle farklı markalarla çalışan kanal ortaklarının
görüşlerini toplayarak. bu markaların güçlü ve zayıf yönleriyle birlikte geliştirmeleri gereken yönlerini de ortaya koyduğunu belirterek şunları söyledi:

“Araştırma özellikle şirketlerin bugüne dek neyi iyi yaptıklarını ve neleri daha iyi yapabileceklerini görmemizi sağlıyor.
Sonuçlar, Fujitsu’nun son iki çeyrekte dikkat çekici bir başarı elde ettiğini ve böylece birinci sıraya yerleştiğini ortaya
koyuyor. Partnerler özellikle SELECT Partner Programı’nı, Fujitsu’yla çalışmanın en avantajlı yolu olarak görüyorlar.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir