Galata İş Meleklerinden Melek Yatırımcılık Eğitimi

İstanbul’un lisanslı ilk melek yatırımcılık ağı Galata İş Melekleri (GBA), 2014’te başlattığı melek yatırımcılık eğitimlerine devam ediyor.

Borsa İstanbul Özel Pazar’a üye olmak isteyen tüm melek yatırımcı adaylarına açık olan eğitim, 26 Kasım Perşembe günü 08.30-18.00 saatleri arasında Borsa İstanbul’da düzenlenecek.

Borsa İstanbul Özel Pazar ev sahipliğinde gerçekleştirilen GBA Melek Yatırımcılık Eğitimi, melek yatırımcılığı A’dan Z’ye anlatırken, GBA’nın tecrübeli melek yatırımcı üyelerinin katılacağı panel, soru-cevap oturumu ve girişimci sunumlarıyla içeriği ve pratiği güçlendirecek.

“Melek yatırımcı kimdir?” sorusuyla başlayan eğitim, Borsa İstanbul Özel Pazar’dan girişimlerde finansal değerlendirmeye, melek yatırımcılıkta vergi avantajından hukuki ve yasal süreçlere kadar Türkiye’de melek yatırımcılık uygulamalarını geniş bir yelpazede ele alıyor.

Türkiye’deki girişimci ve melek yatırımcı kalitesini yükseltmeyi ve ekosistemdeki oyuncular için artı bir değer oluşturmayı hedefleyen GBA’nın melek yatırımcılık eğitimi, GBA iş ortakları BTS Partners, JPA Arkan & Ergin ve Hazine Müsteşarlığı’nın katılımıyla BİST Özel Pazar’a üye olmak isteyen melek yatırımcı adayları için özel olarak Borsa İstanbul Fuaye & Konferans Salonunda düzenleniyor.

Katılım ücretinin kişi başı 100 TL olduğu melek yatırımcılık eğitimi hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak ve eğitim hakkında daha fazla bilgi almak için www.bistozelpazar.com adresini ziyaret ederek haberler ve duyular kısmından etkinlik programını ve detaylarını bulabilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir