Galaxy S4’ü pasaporta dönüştürün

Ozaki’nin elmasepeti.com’da satışa sunulan yeni O!coat Worldpass Galaxy S4 kılıfları, pasaport görünümüyle meraklı bakışları telefonunuza çekecek. Bir çok ülkenin pasaportlarından esinlenerek tasarlanmış bu kılıflar Samsung Galaxy S 4’ünüzü darbe ve çizilmelere karşı korurken, aynı zamanda esnek yapısıyla bir stand görevi de görüyor. Gerçekçi pasaport görünümüyle O!coat Wordpass, seyahat etmeyi sevenlerin favorisi olacak!

Teknolojik aksesuar dünyası denilince akla ilk gelen platform olan elmasepeti.com, en popüler akıllı telefonlardan biri olan Galaxy S4 için oldukça farklı bir kılıfı kullanıcıların beğenisine sundu. Kapaklı tasarımıyla telefonunuzu her türlü darbe ve çizilmeden koruyan Ozaki O!coat Worldpass kılıfları, gerçekçi pasaport görünümüyle de telefonunuza esprili bir görünüm kazandırıyor.

Kendinizi her gün bir turist gibi hissetmenizi sağlayacak O!coat Worldpass kılıfları, Samsung Galaxy S4 için özel olarak tasarlandı. Kapaklı yapısıyla Galaxy S4’ü her yönden gelecek darbelere karşı koruyan bu kılıf, aynı zamanda gerektiğinde bir stand olarak da görev yapabiliyor. Kaliteli malzemesiyle dikkat çeken O!coat Worldpass’i benzerlerin ayıran en farklı yanı ise ön yüzünden bakıldığında bir pasaporta görünmesi.

Yaldızlı boya ile kılıfın üzerine işlenen pasaport görünümü sayesinde bu kılıf meraklı gözleri telefonunuza çekmeye ve bulunduğunuz her ortamda espri konusu olmaya aday. Elbette çok gerçekçi görünse de onunla başka bir ülkeye giriş yapmanız pek mümkün değil.

7 farklı ülkenin pasaportlarından ilham alan 7 farklı modele sahip olan Ozaki O!coat Worldpass’in renkleri de ülkelerin gerçek pasaportlarına göre değişkenlik gösteriyor. ABD pasaportunu yansıtan model mavi renkte iken Fransa pasaportunu yansıtan modelin rengi bordo.

Ozaki O!coat Worldpass kılıfları, elmasepeti.com’da KDV dahil 79.90 TL’lik fiyatla kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir