Garanti, Akıllı Otomobil Platformu’nda

Garanti Bankası, Turkcell’in hayata geçirdiği Türkiye’nin ilk Akıllı Otomobil Platformu’nda yerini aldı. Böylece internet bağlantısı sayesinde otomobilde hayatı kolaylaştıran servisler sunan platformda, Garanti Bankası ilk ve tek finansal servis sağlayıcısı oldu.

Garanti açıklamasına göre banka, Turkcell Akıllı Araç Platformu için geliştirdiği uygulamayla kullanıcılarına anlık finansal bilgiler ve piyasa yorumları sunuyor. Ayrıca, bulunulan lokasyon için en yakın ATM ve banka şubesinin tespit edilip gidiş rotasının çizilmesini de sağlıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, şunları kaydetti:

“Garanti Bankası olarak, müşterilerimizin bankacılık işlemlerini hızlı ve kolay yapabilecekleri farklı ve akıllı servisler sunmaya devam ediyoruz. Bağlantılı tüm cihazlarda yer alma stratejimize paralel olarak Turkcell ile işbirliğimiz sonucu Akıllı Otomobil platformunda yer aldık. Hayatı kolaylaştıran bankacılık hizmetlerine, müşterilerimizin diledikleri her yerden ulaşabilmelerine yönelik çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir