Garanti Cep Şubesi firmaların da hizmetinde

Garanti Bankası, Kurumsal Cep Şubesi’ni müşterilerinin hizmetine sundu. Garanti Bankasından yapılan açıklamaya göre, Banka, bireysel müşterilerinin uzun zamandır hayatını kolaylaştıran uygulamayı öncelikle iPhone, ardından iPad, Android ve Android tabletler kanalıyla KOBİ, ticari ve kurumsal müşterilerine de ulaştıracak. İhtiyaca özel çözümler sunan uygulama, firmaların günlük bankacılık işlemlerinin kolay ve hızlı şekilde yapılmasını sağlıyor.

Müşteriler, onay bekleyen Para Transferi ve Nakit Yönetimi işlemlerini hem cep telefonlarına gelen bildirimlerle hem de ana sayfada görüntüleyerek vakit kaybetmeden onaylayabilecek. Hem firma sahipleri hem de yetkilileri, ofis dışındayken izleme-onay işlemlerini cep telefonlarına gelen bildirimlerle hızlıca gerçekleştirebilirken sistem, işlem girişi ve onayların farklı kişiler tarafından yapılmasını sağlayan yetki-onay altyapısının kullanılmasını sağlayacak. Kurumsal ve bireysel hesaplar arasında tek adımla geçişin sağlanabildiği Kurumsal Cep Şubesi’ne Şifrematik, Cep Şifrematik ve SMS şifresine ek olarak Mobil İmza’yla da giriş yapılabilecek.

Açıklamada konuyla ilgili görüşlerine yer verilen Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, şunları kaydetti:

“Dijital bankacılık hizmetlerimizde müşteri deneyimini ön planda tutan servislerimizle; bireysel müşterilerimizin yanı sıra kurumsal müşterilerimize özel ürün ve hizmetler üretmeye devam ediyoruz. Firma sahibi ve yetkililerinin, masa başında olmadığı zamanlarda bankacılık işlemlerini hızla ve kolaylıkla yapmasına olanak sağlayan Kurumsal Cep Şubesi, tüm KOBİ, Ticari ve Kurumsal müşterilerimizin nakit yönetimi, para transferi, onay süreçleri gibi temel finansal iş akışlarına kolaylık ve hız katacak.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir